دکوراسیون

طراحی دکوراسیون خاص با پرده فانتزی آشپزخانه

پرده فاتزی

طرح و نقش پرده ها تاثیر زیادی در دکوراسیون و طراحی داخلی منزل دارد به همین دلیل لازم است در زمان انتخاب پرده به نکات مهمی توجه کرد. با توجه به اینکه برای بخش های مختلف می بایست از مدل های متنوع استفاده کرد، پس می‌توان طرح ها و نقش های متنوع را مورد بررسی قرار دادند. بررسی انواع پرده فانتزی آشپزخانه و نحوه استفاده از آن تیتر مطالبی است که در این مقاله مطالعه خواهید کرد، به علاوه سعی داریم با ارائه تصاویر متنوع ایده های مختلفی از پرده های فانتزی آشپزخانه  Fancy kitchen curtains  را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

 

نقش پرده فانتزی آشپزخانه در دکوراسیون

 

مدل و طرح پرده از عوامل موثر در انتخاب این محصول هستند که در زمان خرید باید مورد توجه قرار بگیرند. آشپزخانه از مکان هایی است که می تواند تاثیر زیادی در دیزاین داخلی خانه داشته باشد و انتخاب وسایل آن باید بر اساس سلیقه شخصی باشد البته توجه به سبک انتخابی و ایجاد هماهنگی رنگی میان وسایل از فاکتور های مهم دیزاین آشپزخانه محسوب می شود. تنوع بالای طرح و نقش پرده های فانتزی سبب می شود که بتوانید همخوانی لازم را میان دکوراسیون ایجاد نمایید.

با وجود اینکه آشپزخانه تقریباً بخش کوچکی از محیط یک خانه را را در برمی گیرد اما حجم زیادی از وسایل را در خود جای می دهند پس می بایست با به کارگیری وسایل مناسب و هارمونی رنگ خاص شرایطی را ایجاد نمایید که فضای آشپزخانه دلبازتر از قبل به نظر برسد. انتخاب پرده های علاوه بر زیبایی ویژه ای که به آشپزخانه می دهد، در کنترل میزان نور پردازی طبیعی به واسطه نور خورشید  موثر هستند.

پیشنهادی
تندیس عدالت چیست

 

تنوع طرح و مدل در پرده فانتزی آشپزخانه

 

پرده های فانتزی نمونه های بی نظیری هستند که می‌توانند  در کنار نقش کاربردی ،زیبایی و جلوه خاصی را به آشپزخانه بدهند  تنها لازم از طرح انتخابی خود را  با جنس مناسبی پارچه خریداری نمایید، توجه داشته باشید که انتخاب پرده فانتزی آشپزخانه با زمینه و طرح به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. اگر قصد دارید تناسب و همخوانی میان پرده آشپزخانه با رنگ کابینک یا کفپوش ایجاد کنید بهتر است از مکمل های رنگی استفاده نمایید.آشپزخانه با کابینت های رنگ تیره به اندازه کافی فضای آشپزخانه را جمع و کوچک نشان می دهند پس بهتر است با به کارگیری مکمل های رنگ روشن از تشدید تیرگی جلوگیری کنید.

 

در زمان خرید پرده فانتزی آشپزخانه باید به چه نکاتی دقت کرد؟

 

  • کیفت و جنس پارچه

 

با توجه به این که پرده ها اولین محافظ برای جلوگیری از عبور نور خورشید هستند،  پس لازم است در زمان خرید به جنس، کیفیت و مقاومت آن در برابر نور خورشید و شستشو های مداوم توجه خاصی داشت.

سادگی و آرامش در پرده فانتزی آشپز خانه

 

  • موثر در نورپردازی

 

همانطور که می‌دانید پرده نقش مهم و بسزایی در روشن تر نشان دادن فضای آشپزخانه در می توانید از مدل های فانتزی پرده آشپزخانه در رنگ های روشن برای اشپزخانه کوچک استفاده کنید اما در صورتی که آشپزخانه بزرگ در اختیار دارید انتخاب طرح های آن بر عهده شماست می توانید از هر طرح رنگی متناسب با دکوراسیون انتخابی استفاده نمایید.

پرده

  • هماهنگی با دیگر بخش ها

 

در زمان انتخاب پرده آشپزخانه توجه به هارمونی و هماهنگی رنگ پرده با دیوار ها و سایر وسایل آشپزخانه از مهمترین نکاتی که می‌تواند سبب داشتن یک دکوراسیون خارق‌العاده باشد.  در صورتی که می توانید رنگ پرده را هماهنگ با رنگ کابینت یا دیوارها انتخاب کنیم اما اگر به دلیل جابجایی قادر به انتخاب یک رنگ خاص نیستید  می توانید با ایجاد هماهنگی میان رنگ پرده و رنگ رومیزی یا روکش های صندلی جلوه خاص و زیبا به آشپزخانه بدهید.

پیشنهادی
جذاب ترین سبک دکوراسیون داخلی از دیدگاه طراحان بزرگ

 

پرده زبرا، نمونه ای از پرده فانتزی آشپزخانه

 

جدید ترین مدل پرده فانتزی آشپزخانه:

 

با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی صورت می گیرد، مدل های متنوعی از پرده های فانتزی به بازار ارائه می شود که می توان بر اساس سلیقه و دکوراسیون منزل اتز آن ها استفاده نمود. یکی از جدید ترین مدل های پرده که می توانددیزاین بی نظیر برای آشپزخانه ایجاد نماید، پرده زبرا یا زبرو است که با داشتن پارچه طرح دار و عملکرد فوق العاده علاوه بر زیبایی و آنتیک بودن می تواند به خوبی میزان نور وارد شده را تحت کنترل قرار بگیرد.

تنوع طرح و رنگ این محصول راه را برای ست کردن با دیگر بخش های آشپزخانه باز می گذارد، می توانید با به کار گیری طرح میوه یا حیوانات نمایی جالب و نو به آشپزخانه بدهید و یا با توجه به طرح رو میزی و روکش صندلی همخوانی خاصی را در آشپزخانه ایجاد کنید. پرده زبرا با داشتن جنس مقاوم و کیفیت در بافت پارچه می تواند همانند یک تابلوی زیبا در آشپزخانه خود نمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.