دکوراسیون

شیک ترین مدل های عکس کاغذ دیواری برای منزل

تنوع طرح و نقش کاغذدیواری سه بعدی- پوستر- کلاسیک

کاغذ دیواری یک انتخاب ایده آل برای ایجاد تغیرات چشمگیر در منزل محسوب می شود، البته این تنوع بسیار جالب و جذاب تنها قابل استفاده در منازل نیست و شما می توانید از تمامی مدل های متنوع و زیبای کاغذ دیواری در محل کار و سایر مکان های دیگر نیز استفاده کنید. اگر دقت کرده باشید تمامی هتل های معتبر و بزرگ نیز برای جلوه و نمای بیشتر فضای داخلی از انواع کاغذ دیواری در مدل های مختلف و متناسب با سبک دکوراسیون استفاده می نمایند. اینکه چه نوع کاغذ دیواری به منزل شما جلوه بهتری می دهد به عوامل متعددی بستگی دارد، می توانید با خواندن مطالب این مقاله با مدل های متنوع کاغذ دیواری و تناسب آن با هر محیط آشنایی کامل پیدا کنید به علاوه سعی داریم با ارائه عکس کاغذ دیواری wallpaper photosو توضیحات مفید در رابطه با هر مدل شرایط را برای انتخاب و خرید شما فراهم سازیم برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن مدل های متنوع کاغذ دیواری می توانید به سایت وقت خرید مراجعه فرمایید تا با دنیایی از شگفتی های دکوراسیون آشنا شوید.

 

 

شیک ترین کاغذدیواری مدرن

برای دسته بندی کردن کاغذ دیواری گروه های متفاوتی وجود دارد که از مهم ترین این گروه بندی ها می توان به سبک دکوراسیون و کاربرد کاغذ دیواری اشاره کرد. در ادامه سعی داریم ابتدا با معرفی سبک های متنوع کاغذ دیواری و کاربرد هریک، مطالب مختصر و مفیدی در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

 

تنوع طرح و رنگ کاغذ دیواری با رنگ خنثی

 

در زمان انتخاب کاغذ دیواری به چه نکاتی باید توجه کرد؟

 

اگر به دنبال ایجاد تغییر و تحول چشمگیر در دکوراسیون منزل، محل کار یا هر مکان دیگری هستید اما قصد ندارید هزینه زیادی را متحمل شوید  پیشنهاد ویژه ما ایجاد تغییر در قاب و دیوار هاست.

 

کاغذ دیواری متناسب با طراحی ساده

 

از آنجایی که دیوارها اولین بخش خانه هستند که به چشم می آیند ایجاد تغییرات در این نقاط می تواند به خوبی نظر افراد را به خود جلب کند. تنوع بالای طرح و نقش این محصول در کنار رنگ بندی بی نظیر و فراوان آن این امکان را برای شما فراهم می کند که بر اساس سبک دکوراسیون منزل و سلیقه ی خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

در زمان انتخاب کاغذ دیواری توجه به برخی نکات از مهم‌ترین بخش های خرید محسوب می شود  از جمله این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

همخوانی جالب رنگ های گرم در دکوراسیون مدرن

 

 

دقت داشته باشید برخی رنگ ها تنها متناسب با بعضی سبک های دکوراسیون هستند به عنوان مثال رنگ طلایی و نقره ای بیشتر در سبک کلاسیک به کار برده می شود

اگر به دنبال طرح و رنگی هستید که فضای داخلی خانه یا محل کار را بزرگ تر از همیشه به نمایش بگذارند می‌توانید از طرح‌های با گلهای بزرگ یا طرح‌های تکرارشونده استفاده کنید.

استفاده از رنگ های شاد و زنده مانند سبز قرمز صورتی آبی و حتی سفید در کاغذ دیواری هایی با طرح های درشت علاوه بر این که فضا را بزرگتر نشان می دهد سبب بودن و صمیمی تر شدن فضا خواهد شد

 

ترکیب رنگ ساده در کاغذ دیواری سه بعدی

برای مکان هایی که دارای سقف کوتاه هستند می توانید از انواع کاغذ دیواری هایی که دارای خط های عمودی باشد استفاده کنید.

اگر فضای خانه شما بسیار بزرگ است و نمی توانید طراحی و دکوراسیون آن را به خوبی مدیریت کنید می توانید از انواع کاغذ دیواری های با طرح های کوچک و ریز در کنار رنگ‌های تیره استفاده کنید این کار علاوه بر کوچکترین نشان دادن فضا سبب ایجاد آرامش و امنیت بیشتر خواهد شد

 

کاغذ دیواری های متناسب با سبک های مختلف دکوراسیون

 

همخوانی رنگی فوق العاده در کاغذ دیواری ساده و دکوراسیون

 

کاغذ دیواری ساده

 

کاغذ دیواری های ساده و ابتدایی ترین نوع کاغذ دیواری بودند که به بازار ورود پیدا کردند. این کاغذ دیواری به دلیل سادگی و قیمت پایین یکی از پرفروش ترین مدل ها می باشد، از دیگر دلایل پر فروش بودن این محصول می‌توان به ترکیب آن با سایر کاغذ دیواری ها برای جلوه دادن بیشتر به دکوراسیون اشاره کرد. همچنین مهم ترین مزیت کاغذ دیواری ساده امکان استفاده آن در تمامی سبک های مختلف دکوراسیون خصوصا سبک دکوراسیون مدرن می باشد.

به کار گیری کاغذ دیواری ساده در سبک مدرن

به کارگیری کاغذ دیواری ساده در مدل های متفاوت کاغذ دیواری، به تنهایی دارای یک آلبوم طراحی است و چنانچه به آلبوم طراحی داخلی و دکوراسیون توجه کنید می‌توان شاهد ترکیب فوق العاده زیبا با هماهنگی بی نظیر باشید

 

پیشنهادی
نحوه نصب شلف و باکس دیواری

به کار گیری کاغذ دیواری ساده در سبک مدرن

 

کاغذ دیواری مدرن

 

دنیای مدرن این روز ها دیگر طالب نظم وقانون  و قرینگی در دکوراسیون نیست، این سبک برخلاف تصور عموم به هیچ عنوان پیچیده نیست و خیلی ساده می توان آن را برای طراحی دکوراسیون و دیزاین منزل به کار برد.

 

عکس کاغذ دیواری مدرن

 

کاغذ دیواری مدرن جلوه گر تمام زیبایی ها در عین سادگی است، هارمونی رنگی میان طراحی های کاغذ دیواری حس آرامش و امنیت را در محیط منتشر می کند. عموما در تولید این سبک از کاغذ دیواری ها از رنگ های خنثی و سرد استفاده می شود البته تغیر رنگ بر اساس خواست مشتریان امکان پذیر است.

همانطور که در تصویر فوق می بینید کاغذ دیواری نصب شده از نمونه های مدرن این محصول است که با به کار گیری طرح های هندسی و رنگ های گرم آرامش دلپذیری را به محیط القا می کند.

 

به کار گیری کاغذدیواری ساده در سبک مدرن

کاغذ دیواری کلاسیک

 

رمز موفقیت کاغذ دیواری کلاسیک در جای گرفتن در دکوراسیون منزل، داشتن قرینگی کامل است. این نمونه از کاغذ دیواری ها که معمولا با طرح های منحنی که بر اساس قواعد خاصی در کنار هم قرار گرفته اند. تکرار طرح ها با سم استاندارد خاص و دنباله رو شدن نقوش از ویژگی های خاص کاغذ دیواری طرح کلاسیک است.

با نگاهی کوتاه به عکس کاغذ دیواری کلاسیک قرینگی و رعایت قاعده و اصول در آن قابل مشاهده است این محصول بی نظیر با طرح و رنگ فوق العاده انتخاب اول خانم های خوش سلیقه است که نظم و ترتیب دکوراسیون منزل برای آن ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

کاغذ دیواری سه بعدی

 

یکی از نمونه های خاص و بی نظیر کاغذ دیواری که می تواند نمای بسیار زیبا به دکوراسیون داخلی منزل بدهد، کاغذ دیواری سه بعدی است. این نوع از کاغذ دیواری ها انتخاب بی نظیر برای آپارتمان های کوچک است زیرا  با ایجاد خطای دید فضا را بزرگ تر از  قبل به نمایش می گذارد.

ترکیبی از کاغذ دیواری سه بعدی برجسته

همانطور که در عکس فوق می‌بینید می‌توانیم سرسرای بزرگی را در اتاق کوچکی به نمایش بگذارد. این کار تنها به واسطه استفاده از کاغذدیواری سه بعدی امکان پذیر است، تنها نکته ای که در زمان استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی باید مورد توجه افراد قرار بگیرد استفاده از ترکیب رنگ مناسب و ایجاد همخوانی و هارمونی میان کاغذ دیواری و کفپوش  است. علاوه بر این توجه داشته باشید که تصاویر سه بعدی هماهنگی کامل با سبک دکوراسیون منزل داشته باشد این دقت جلوه و نمای بهتری را به طراحی داخلی می دهد.

 

عکس کاغذ دیواری برجسته

 

کاغذ دیواری برجسته نمونه بی نظیر و جدید از کاغذ دیواری می باشد که می تواند فضای دل انگیز را برای تمام مکان ها ایجاد نماید به دلیل تنوع رنگی بالا و مدل های زیبای این کاغذ دیواری در سال های اخیر  عنوان پرفروش‌ترین کاغذ دیواری را به خود اختصاص داده است از مهمترین دلایل محبوبیت این محصول می‌توان به قابلیت شستشوی آن اشاره کرد همچنین می توانید با لمس کردن طرح و نقش آن خطوط کاملا برجستگی را حس کنید، این کار حس زنده بودن طراحی را به فضای بیرونی القا می کند.

 

همخوانی جالب رنگ های گرم در دکوراسیون مدرن

تنوع رنگ و طرح این محصول امکان ست کردن آن با تمامی وسایل منزل و حتی سبک های متفاوت را برای شما فراهم می کند به نحوی داشتن طرح و نقش مختلف بر اساس نیاز مشتریان این شرایط را فراهم نموده که بتوان از کاغذ دیواری برجسته در تمامی مکان ها نه تنها خانه بلکه محل کار، رستوران و هتل ها نیز استفاده کرد.

 

عکس کاغذ دیواری گلدار

 

طرح و رنگ کاغذ دیواری گلدار نمونه های متفاوت از سایر و کاغذ دیواری ها از کتاب امروز دیده اید و همین تفاوت سبب محبوبیت زیاد این کاغذدیواری در میان مشتریان شده است این کاغذ دیواری متناسب برای طراحی و دکوراسیون منازلی می باشند که دارای سقف های بلند و یا دیوار های کوتاه هستند

 

همانطور که در تصویر فوق قابل مشاهده است در برخی مدل های کاغذ دیواری گلدار از طرح گل کوچک به همراه برگ استفاده می شود. حالت عمودی این کاغذ دیواری سبب افزایش طول دیوارها خواهد شد که با ایجاد خطا می تواند سقف را بلندتر از هر آنچه که هست به نمایش بگذارد در مقابل برای خانه هایی که دارای فضای بزرگ هستند و می توان از کاغذ دیواری‌های استفاده کرد که طرح و گل درشت دارند.

ترکیب رنگ زنده با طرح های برجسته در عکس کاغذ دیواری

کاغذ دیواری عکس دار

 

پیشنهادی
محاسبه کاغذ دیواری مورد نیاز

پوستر یا کاغذ دیواری تصویردار این امکان را برای شما فراهم می کند که قاب عکس های زیبا و محبوب خود را در اندازه های بزرگتر و شبیه به یک کاغذ دیواری به نمایش بگذارید،  همین امر سبب محبوبیت این مدل از کاغذدیواری در میان مشتریان شده است از مهمترین مزایای این کاغذ دیواری سفارش در اندازه دلخواه است.

قاب عکس های سایز دیواری در عکس کاغذ دیواری

می توانید با استفاده از کاغذ دیواری های عکس دار، تصویر را در هر اندازه دلخواه برای اتاق خواب پذیرایی و حتی آشپزخانه انتخاب کرد به بیان دیگر این کاغذ دیواری تمام محدودیتهای دکوراسیون و طراحی را برای شما از بین می برد.

ایجاد خطای دید با نقش های عمودی در عکس کاغذ دیواری

 

کاربرد کاغذ دیواری در اتاق های متفاوت منزل

 

پیش از انتخاب نوع سبک کاغذ دیواری توجه به اینکه کاغذ دیواری مورد نظر را باید در کدام یک از اتاق های منزل نصب کرد از اهمیت زیادی برخوردار است.  در واقع شما ابتدا باید مشخص کنید که برای کدام ناحیه از منزل محل کار در هتل یا رستوران نیاز به کاغذدیواری دارید، تا بتوانید بهترین نمونه های این محصول خرید و مورد استفاده قرار داد.

در ادامه کاربردهای کاغذ دیواری را با هم مطالعه خواهیم کرد

 

نمونه زیبا از عکس کاغذ دیواری گلدار سنتی

 

کاغذ دیواری پذیرایی

 

یکی از مهم ترین بخش های خانه که همواره دکوراسیون آن از اهمیت زیادی برخوردار است و سالن پذیرایی می باشد، دقت و توجه خانم ها برای طراحی و دکوراسیون این بخش از خانه سبب شد که تولیدکنندگان و طراحان بزرگ دکوراسیون با ارائه کاغذ دیواری های متنوع این نیاز را به خوبی برطرف سازند.

انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی به عوامل زیادی بستگی دارد که مهم‌ترین آن سبک به کار رفته در دکوراسیون است.

استفاده از ترکیب رنگ کاغذ دیواری  با سبک دکوراسیون پذیرایی از دیگر نکاتی است که باید به آن توجه خاصی داشت همانطور که در عکس کاغذ دیواری قابل مشاهده است تر کیب رنگ کرم، گلبهی او شیری که همگی از دسته رنگ های گرم محسوب می شوند سبب ایجاد فضای گرم در دکوراسیون مدرن پذیرایی شده است.

 

کاغذ دیواری اتاق خواب بزرگسال

 

علاوه بر طرح رنگ نقش و نگار آن چیزی که در انتخاب دکوراسیون اتاق خواب بزرگسال از اهمیت زیادی برخوردار است، ایجاد حس امنیت و آرامش می باشد. به دلیل وجود مشغله های زیاد در طی روز افراد برای داشتن حس آرامش بخش به اتاق خواب  پناه می‌برند پس لازم است در انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب دقت فراوان داشت.

معمولا اتاق خواب را بر اساس سبک به کار رفته در دکوراسیون تمام منزل دیزاین می کند اما گاهی افراد بر اساس سلیقه های شخصی اتاق های مختلف خانه را در ترکیب‌های متفاوت چیدمان می‌کنند به همین دلیل انتخاب کاغذ دیواری آنها نسبت به سایر مکان‌ های خانه متفاوت می باشد.

از مهم ترین توصیه ها برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب انتخاب ترکیبی از رنگ های روشن می باشد زیرا این رنگ ها می توانند آرامشی خاصی را در اتاق ایجاد نمایند به علاوه فضای اتاق خواب را بزرگتر از آنچه که هست به نمایش بگذارد.

 

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک

 

با توجه به اینکه معمولاً کاغذ دیواری اتاق کودک باید دارای تنها نقش شاد باشد، پیشنهاد ویژه برای کار استفاده از پوستر و کاغذ دیواری برجسته است.

در این روش شما می توانید با استفاده از تصاویر کودک در حالت های متفاوت اتاق خواب او را  به دیدنی و جذاب ترین نقطه خانه تبدیل کنید.

روش دیگر برای دیزاین دیوار های اتاق خواب کودک استفاده از کاغذ دیواری برجسته با طرح های کودکانه و متناسب با جنسیت فرزند دلبندتان است. مهمترین مزیت استفاده از این نوع کاغذ دیواری قابل شستشو بودن آن است که امکان پاک کردنه لکه را برای شما فراهم می کند.

 

عکس کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه

 

رنگ های صورتی، بنفش، یاسی، قرمز و این تم رنگ ها بخش جدایی ناپذیری از اتاق خواب دخترانه است، به همین دلیل لازم است در زمان خرید کاغذ دیواری تختخواب کف پوش موکت یا هر وسیله دیگری برای اتاق خواب دخترانه، این ترکیب را رعایت کرده کنید.

نکته ویژه ای که در زمان انتخاب کاغذ دیواری های دخترانه باید به آن توجه کرد قابل شستشو بودن آن است مخصوصاً اگر این کاغذ دیواری برای اتاق دختر بچه ها استفاده می شود.

 

پیشنهادی
روش های موثر در آیینه کاری روی دیوار

عکس کاغذ دیواری ایجاد فضایی رویایی و فانتزی در اتاق خواب کودک

 

استفاده از ترکیب رنگ فوق برای اتاق خواب دختر خانم های جوان یک پیشنهاد ایده‌ آل است، ترکیبی از رنگ‌های که با روحیات دختر خانمها سازگارتر است آرامش و راحتی خاصی را به ارمغان می اورد.

 

عکس کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

 

ماشین موتور شخصیت های کارتونی مانند مردعنکبوتی بتمن سوباسا و غیره از طرح‌هایی است که می‌توان برای یک اتاق پسرا خواب پسرانه استفاده کرد.

به یاد داشته باشید که در اتاق خواب پسران از رنگ های صورتی، بنفش و رنگ هایی که تم دخترانه دارد استفاده نکنید زیرا در شخصیت آنها تاثیر منفی می گذارد بهترین رنگ برای کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه استفاده از رنگ‌های آبی و نارنجی می باشد.

ترکیبی از رنگ های خاص در کاغذ دیواری تصویر دار – سه بعدی

البته آقا پسر ها در سنین بالاتر از این رنگ ها را نمی پسندند و سعی دارند اتاق خواب خود را با ترکیبی از رنگ های کرم، قهوه ای، سبز، آبی و غیره دکوراسیون کنند و از طرح هایی استفاده نمایند که نشان دهنده بزرگ شدن آن ها باشد.

 

عکس کاغذ دیواری سه بعدی_ پوستر_ برجسته

 

کاغذ دیواری اتاق نشیمن

 

همانطور که از اسم آن پیداست اتاق نشیمن محلی  برای برگزاری دورهمی ها و مهمانی با دوستان و اقوام صمیمی است، به همین دلیل در زمان انتخاب کاغذ دیواری و همچنین طراحی و دکوراسیون داخلی این فضا می‌بایست تمام سادگی و صمیمیت به کار برده شود انتخاب رنگ کاغذ دیواری برای اتاق نشیمن علاوه بر دکوراسیون داخلی به سلیقه وعلایق شما بستگی دارد.

 

کاغذ دیواری اتاق های اداری

 

دیزاین محل کار همانند دیزاین و دکوراسیون خانه از اهمیت زیادی برخوردار است و شاید بتوان اهمیت آن را بالاتر دانست چرا که بر روی تمام تمرکز و حواس افراد حین کار تاثیر می گذارد به همین دلیل لازم است که بهترین دکوراسیون را برای کارمندان ایجاد نمود تا بتوانند عملکرد تو را سریع ارائه کند.

ایده آل ترین انتخاب برای کاغذ دیواری محل کار استفاده از رنگ های روشن است. لیمویی، کرم، بژ، سبز کم رنگ استخوانی و… از هوشمندانه ترین انتخاب ها برای اتاق کارمندان محسوب می شود چرا که می توانند با روشن سازی بیشتر، فضای بزرگتری را در اختیار شما قرار دهد.

اگر خیلی خواهان فضای روشن نیستید و ترجیح می دهید اتاق کار دا با کاغذ دیواری به رنگ های تیره تر پوشش دهید، خاکستری سورمه ای و قهوه ای انتخاب های بسیار شیک و جذابی هستند که به نحوی بیانگرصلابت کاری شماست.

 

کاغذ دیواری فضای هتل و رستواران

 

هتل ها و رستوران ها از مهمترین مکان‌هایی هستند که در دکوراسیون و دیزاین آنها باید نهایت سلیقه به خرج داده شود از مهم ترین بخش های دکوراسیون و طراحی داخلی هتل ها می‌توان به نمای دیوارها و استفاده از کاغذدیواری اشاره کرد.

استفاده از ترکیب کاغذ دیواری برای لابی هتل

همانند دکوراسیون منزل،  کاغذ دیواری هتل نیز باید بر اساس سبک  طراحی داخلی  انتخاب شود  به همین دلیل تفاوت زیادی میان کاغذدیواری های استفاده شده در هتل های با سبک های مدرن روستایی کلاسیک سلطنتی و غیره می باشد.

ترکیب رنگ و نور در دکوراسیون کلاسیک

اگر به دنبال ایجاد فضاییی خاص برای رستوران هستید می توانید از ترکیبات زنده و بی نظیر استفاده کنیدف استفاده از کاغذ دیواری ساده با طرح ابروباد خاکستری و نباتی رنگ در کنار دنیایی از گل و شاخ و برگ محیطی دل انگیز برای رستوران ها به ارمغان می آورد.

ترکیب بی نظیر از کاغذ دیواری با رنگ های طبیعی

 

عکس کاغذ دیواری کافی شاپ

 

با توجه به فضای کافه تریا و کافی شاپ ها و رنگ کاغذ دیواری و طرح آن باید از میان رنگ های تیره و گرم انتخاب شود، پس می توان نمونه های بی نظیر از این محصول را در عکس کاغذ دیواری بعدی مشاهده کنید.

 

عکس کاغذ دیواری دکوراسیون خاص برای کافی شاپ

همانطور که در تصویر فوق می بینید انتخاب رنگ های تیره می توانست فضای بسیار جالب و زیبا و دیدنی را برای انواع کافی شاپ ها به ارمغان آورد.

 

کاغذ دیواری برجسته با طرح و نقش متفاوت

البته این انتخاب حتمی نیست و افراد می‌توانند بر اساس فضای داخلی سبک انتخابی و حتی سلیقه خود از انواع کاغذ دیواری ها در طرح ها و رنگ های متفاوت استفاده کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.