دکوراسیون

شیک ترین عکس مدل پرده جدید پذیرایی

عکس مدل پرده جدید پذیرایی

پرده عضو جدا نشدنی از دکوراسیون منزل هستند که علاوه بر زیبایی و جلال، مانع از ورود نور های اضافه به منزل می شوند. در زمان خرید و انتخاب پرده فاکتور هخای مهمی دخیل هستند که درنهایت سبب انتخاب پرده بسیار شیک و خاص متناسب با دکوراسیون داخلی خانه خواهد شد.در این مقاله قصد داریم عکس مدل پرده جدید پذیرایی Photo of the new curtain model of the reception که که به عنوان رکن اصلی دکوراسیون مورد توجه قرار می گیرد در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم، در ادامه سعی داریم به عنوان کردن مطالبی در رابطه با باید ها و نباید های انتخاب پرده برای بخش های مختلف خانه راهنمایی کامل در باره خرید پرده در اختیار شما عزیزان قرار دهیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

 

عکس مدل پرده پذیرایی .ترکیبی از طرح و رنگ و نقش

 

چرا باید از پرده استفاده کنیم؟

 

با وجود اهمیت این عنصر بسیار شیک و جذاب که یکی از اصلی ترین المان های دکوراتیو محسوب می شود، دلایل مهمی برا به کار گیری آن در دکوراسیون وجود دارد که شامل موارد زیر می باشد

  • پر کردن دکوراسیون خالی و لخت به بهترین شکل

 

  • ایجاد یک حریم خصوصی و محافظت از آن به روش های مختلف

 

  • کنترل میزان نور پردازی طبیعی به واسطه نور خورشید

 

شیک ترین عکس مدل پرده جدید پذیرایی . تنوع بستن گوشواره های

 

شیک ترین عکس مدل پرده جدید پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه

 

پرده سلطنتی

 

پرده سلطنتی جلوه گر تمام و کمال شکوه و زیبایی

 

در هیچ جای دنیا وقار و شکوه پرده های سلطنتی را پیدا نخواهید کرد، این مدل از پرده پذیرایی حتی در ساده ترین رنگ و طرح نیز با وقار و تجمل گرا هستند و اگر از قصد تعویض پرده های دکوراسیون را دارید انتخاب پرده های مجلل و با شکوه سلطنتی می تواند زیبایی و و وقار را به پذیرایی ببخشد. این مدل از پرده پذیرایی انتخابی مناسب برای سبک کلاسیک هستنند و علاوه بر پذیرایی می تواند شکوه و زیبایی را به اتاق خواب نیز بدهد.

 

  • عکس مدل پرده جدید پذیرایی رومی

 

 

پرده رومن، ساده در عین خاص بودن

 

یکی از جدید ترین مدل های پرده که با حفظ اصالت و زیبایی خود یاداور فیلم های تاریخی هالیودی است. تنوع طرح و نقش پرده روی دست شما را برای انتخاب در تمامی بخش های خانه باز می گذارد، آشپزخانه، پذیرایی و اتاق خواب را می توانید با استفاده از پرده رومن یا رومی آذین بندی کنید. از پرده رون در تمامی سبک ها استفاده می شود اما در سبک کلاسیک مورد استقبال بیشتری قرار گرفت و دلیل آن نیز نحوه جمع و باز شدن آن است.

 

عکس مدل پرده جدید پذیرایی پرده هارمونی رنگ و طرح پرده رومی

 

  • عکس مدل پرده جدید پذیرایی زبرا

 

پرده زبرا تجلی زیبایی و شکوه

 

این مدل از پرده ها جلوه گره زیبایی و خاص بودن سبک مدرن هستند، نمایش تمام و کمالی از شکوه و آنتیک بودن که نگاه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. اگر به دنبال تغیرات اساسی در دکوراسیون پذیرایی هستیدف پرده زبرا یک انتخاب هوشمندانه محسوب می شود. البته این مدل تنها مختص به پذیرایی نیست و می توانید از زیبایی آن در اتاق خواب و آشپزخانه نیز نهایت استفاده را ببرید.

 

  • عکس مدل پرده جدید پذیرایی والان دار  

تلفیقی از دو مدل رومی و والان دار

 

 

نمونه ای بی نظیر از پرده های متناسب با دیزاین و دکوراسیون پذیرایی که به تنهایی بار زیبا سازی طراحی داخلی خانه را به دوش می کشد. انتخاب مدل های خاص پرده والان دار به سلیقه شما بستگی دارد، طرح و رنگ این مدل از پرده ها به صورت عکس مدل پرده جدید پذیرایی  می باشد یعنی پرده زیرین ساده را با والان گلدار ست می کنند، این در حالی است که برای والان های ساده بهترین گزینه پرده های طرح دار است.

 

نمونه ای از والان های متفاوت و شیک

 

  • پرده پانج 

 

وقار و زیبایی با پرده پانچ

 

مدلی بی نظیر و شیک که تنها نماد مدرنیته و تازگی است. پرده پانچ در عین سادگی اما از جنس پارچه های سنگین و گران دوخته می شودف ابریشم، مخمل، ساتن و …. از پارچه هایی هستند که در این دوخت پرده پانچ مورد استفاده می شود، البته به دلیل محبوبیت این مدل می توان از پارچه های سبک تر برای به کارگیری پرده پانچ در اتاق خواب و آشپزخانه استفاده می شود. برای شیک تر شدن این مدل از پرده ها می توان از ترکیب دو پارچه حریر و ساتن بهره برده می شود.

 

  • پرده پیلی دار

 

عکس مدل پرده جدید پذیرایی .پرده پیلی دار، انتخاب ایده آل برای دکوراسیون پذیرایی

 

این پرده ها در مدل های مختلف دوخته می شود و می توان از نمونه های کوتاه و بلند آن در بخش های مختلف خانه استفاده کرد. پرده پیلی دار کوتاه با والان های ساده انتخاب بسیار زیبا و ایده آل برا آشپزخانه است. پرده پیلی دار می تواند دیوار های کوتاه و سقف های کم ارتفاع را با ایجاد خطای دید بلند تر از همیشه به نمایش بگذارد و دلیل آن نیز پیلی های یکسان و عمودی است. متعادل این پرده از جنس حریر است اما می توان بر اساس سلیقه جنس پرده های پیلی دار را تغیر داد.

 

  • عکس مدل پرده جدید پذیرایی  کرکره ای 

 

تناسب رنگی فوق العاده شیک در پرده کرکره

 

برای تکمیل دکوراسیون کلاسیک می توانید از مدل چوبی پرده کرکره استفاده کنید تا در عین سادگی و زیبایی وقار را به دیزاین منزل بدهید. مدل پرده کرکره ای را می توان برای گوشه به گوشه دکوراسیون منزل به کار گرفت، از آشپزخانه و اتاق خواب تا پذیرایی هایی با دکور چوبی و خاص. مدل های بی نظیر، در طرح و رنگ بسیار شکیل یک انتخاب هوشمندانه برا جلوگیری از ورود گرد و غبار و آلودگی است.

 

پیشنهادی
استند گل چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.