دکوراسیون

طراحی دیوار با شلف

طراحی دیوار با شلف

امروز با آموزش طراحی دیوار با شلف Wall design with shelf و چند ایده شیک و زیبا در خدمت شما عزیزان هستیم. وقتی نوبت به دیزاین خانه می رسد، متوجه می شویم که استفاده از قفسه های متعدد یا شلف یک راه حل ساده برای تزئین دکوراسیون است؛ زیرا نوعی پیچ و تاب خلاقانه به دیوار می دهد و قرار دادن لوازم دکوراتیو در آن نیز به زیبایی هرچه بیشتر منزل شما کمک خواهد کرد.

طراحی دیوار با شلف یک ایده زیبا و مدرن برای پوشاندن یک سطح خالی است و در حالی که فضای کمی برای نگهداری وسایل خود داشته باشید، یک راه حل بهینه خواهد بود. همچنین مقرون به صرفه بوده و برای نصب آسان می باشد. البته شما قبل از هر چیز به این سوال پاشخ دهید که آیا قفسه های دیواری را به عنوان تزئین استفاده خواهید کرد یا برای نگهداری وسایل؟ به عنوان مثال آنها می توانند با اهداف زیر روی دیوار شما نصب شوند

 

  • نمایش عکس های قاب دار

 

  • ایجاد مجموعه ای یکپارچه و رنگی

 

  • چیدمان گلدان ها یا چیدمان شمع

 

  • برای نگهداری سازمان یافته در یک سری وسایل اضافه

 

  • برای از بین بردن هرج و مرج روی یک محل کار

 

طراحی دیوار با شلف های رنگی

 

برای اضافه کردن یک اثر هنری به دیوار استفاده از شلف یکی از بهترین راهکارها است؛ به کار گیری مجموعه ای از قفسه های استوانه ای یا مورب را برای قرار دادن کتاب یا سایر وسایل می تواند به شکل اعجاب آوری دکوراسیون داخلی شما را تغییر دهد!

 

طراحی دیوار با شلف چوبی مورب

 

اگر دیوار مورد نظر طول و عرض زیادی دارد، استفاده از قفسه ای مورب بهترین ایده است؛ به خصوص اگر به المان های چوبی و طبیعی علاقه داشته باشید. بنابراین شلف شیب دار چوبی احساس خوبی را منتقل می کند و قادر خواهید بود وسایل مختلف را روی آن تنظیم کنید.

پیشنهادی
انواع پرده چه نقشی در انتخاب دکوراسیون منزل دارند؟

 

طراحی دیوار با شلف های طنابی شکل

 

برای کسانی که عاشق زیبایی شناسی روستایی و خلق وسایل دست ساز هستند، استفاده از قفسه طبقه ای چوبی و طنابی ایده بسیار خوبی است.

 

 

طراحی دیوار با شلف های طنابی شکل

 

طراحی دیوار با شلف معلق چوب و چرم

 

اگر به استفاده از طناب برای تزیین دیوار خود علاقه ندارید، استفاده از شلف هایی به شکل بالا کمک خوبی برایتان خواهد بود. ساخت یک قفسه شناور چوبی ساده که توسط نوارهای چرمی به صورت کاملاً معلق و شیک معلق شده است، کار بسیار ساده ای می باشد؛ اما در صورت تمایل به استفاده از شلف های آماده می توانید محصولات ما را سفارش دهید.

 

طراحی دیوار با شلف معلق چوب و چرم

 

قفسه های لانه زنبوری

 

این قفسه ها تقریباً بیشتر شبیه یک قطعه دکوری هستند تا یک شئ کاربردی در خانه! اما استفاده از آنها علاوه بر زیبا سازی منزل شما، کمک می کند که برخی از وسایل تزیینی خود را در معرض دید قرار دهید.

 

طراحی دیوار با شلف هایی از جنس چوب و لوله

 

آیا به فکر ساخت قفسه های چوبی شیک هستید اما خانه شما دارای ظاهری مدرن و معاصر است؟ استفاده از چنین شلف هایی بهترین ایده برای طراحی دیوار شماست!

 

شلف هایی از جنس چوب و لوله

 

قفسه تخت چوبی

 

ما توجه شما را به یک قفسه چوبی جلب می کنیم که دارای چندین تخته برای تنظیم وسایل است. این ایده برای افرادی که در کف فضای کافی ندارند، بسیار مناسب بوده در واقع به شما امکان انتخاب و تغییر چیدمان شلف های متعادل را می دهد.

 

قفسه روستایی چوبی

 

علاقه مندان به زیبایی شناسی روستایی قطعا به این دسته از شلف ها علاقه زیادی خواهند داشت. ایده بالا می تواند گزینه خلاقانه ای برای این گونه افراد باشد.

 

قفسه های مدرن صنعتی

 

طراحی دیوار با شلف و استفاده از المان های چوبی و طبیعی بسیار سرگرم کننده است، اما استفاده از قفسه های صنعتی هم برای خانه های مدرن گزینه خوبی به نظر می رسد.

پیشنهادی
چند ایده جذاب برای تزیین دیوار اتاق با کاغذ کادو

 

قفسه های دست ساز

 

آیا با ساختن یک مجموعه ساده فروشگاهی شامل قفسه های چوبی با براکت های فلزی موافقید؟ مسلما بیشتر افراد این گونه شلف ها را دوست دارند، اما نحوه استفاده از آنها شاید کمی دشوار باشد. اما روند بالا استفاده از نوار و رنگ را برای ایجاد قفسه های طرح دار دوست داشتنی با کنتراست های منحصر به فرد ارائه می دهد.

 

قفسه های شناور کتاب

 

استفاده از ااین قفسه ها مخصوصاً برای عاشقان کتاب بسیار جذاب است؛ زیرا جلوه ای عالی و مدرن به منزل شما می دهد.

 

انسان شناسی از قفسه های مسی الهام گرفته است

 

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده است که یک قطعه بسیار جذاب تزئینی در یک فروشگاه پیدا کرده اید، اما به لطف نام تجاری آن قیمتش کمی زیاد بوده است؛ این موضوع همیشه در رابطه با قطعات خانگی تزئینی دوست داشتنی برای ما اتفاق می افتد، به همین دلیل بسیار خوشحالیم که با محصولاتی روبرو می شویم که قیمت نسبتا پایینی داشته باشند.

 

قفسه های گرد و پشت دار

 

شلف های دیواری استوانه ای شکل الهام گرفته از مدهای امروزی هستند. همچنین شما می توانید قسمت بیرونی قفسه های کوچک و گرد خود را با رنگ خنثی متناسب با اتاق پوشش داده یا حتی با اضافه کردن کمی رنگ یا الگو در داخل آن را تغییر دهید.

 

قفسه های گرد و پشت دار

 

قفسه های تکه ای میوه

 

درصورتی که روحیات شخصی شما در انتخاب رنگ لباس  و دکوراسیون منزل کمی روشن، دوستانه و منحصر به فرد باشد، در اینجا یک قفسه کاملاً رنگارنگ وجود دارد که احساس می  کنیم واقعاً مورد توجهتان قرار خواهد گرفت.

 

انواع مختلف شلف ها برای گنجه، انبار یا سایر بخش های سازمانی

 

پیشنهادی
شیک ترین دیزاین منزل عروس چه ویژگی هایی دارد؟

شما می خواهید شلف دیواری از چه نوع موادی ساخته شود؟ چه رنگی می خواهید؟ چه نوع دستگیره یا دستگیره هایی روی آن باشد؟ چه لوازم جانبی بیشترین تاثیر را برای نیازهای شما خواهند داشت و… . یک طراح ماهر همیشه شما را در روند کار راهنمایی می کند و تصمیمی که تقریباً همه افراد باید بگیرند شامل قفسه بندی است.  در سیستم های قفسه بندی سفارشی پنج نوع شلف اصلی وجود دارد که شامل شلف های ثابت، قابل تنظیم، گوشه ای، شناور و کشویی می شوند. هر یک از این موارد هم شامل چندین انتخاب سبک برای نصب خواهد شد که شامل استاندارد، قفسه های گوشه ای با برشهای مستقیم، منحنی یا زاویه دار، کشویی یا کم عمق برای نگهداری محتویات و موارد دیگر می شوند.

  • شلف های ثابت

شلف های ثابت المان های استانداردی هستند که در اکثر خانه های ما وجود دارند. این شلف ها با پیچ گوشتی یا ابزارهای دیگر به راحتی قابل جابجایی نبوده و بنابراین، به عنوان قفسه های “ثابت” توصیف می شوند. این وسیله در خانه های جدید ممکن است از سیم ساخته شده باشد اما در خانه های قدیمی تقریباً همگی چوبی خواهند بود.

  • شلف های قابل تنظیم

قفسه های قابل تنظیم متداول ترین نوع در رده خود هستند که در ساخت کمدهای سفارشی استفاده می شوند. آنها از طریق نوعی براکت یا پین متحرک به پانل های کمد یا تکیه گاه متصل شده و پیکربندی آسانی دارند. همچنین سهولت در جابجایی تین دسته از محصولات یک امتیاز محسوب می شود؛ اما در خانه های دارای فرزندان خردسال ممکن است کودک آنها را ناخواسته حرکت دهد. برای مقابله با این مشکل سیستم های با کیفیت دارای براکت / پین موجود هستند که شلف را در موقعیت خود لنگر می دهند؛ در حالی که به راحتی می توان آن را جابجا و یا بلند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.