دکوراسیون

شیک ترین طراحی دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری چه ویژگی هایی دارد؟

طراحی فوق العاده کاغذ دیواری

برای داشتن دکوراسیون شیک و منحصر به فرد تنها خرید مبلمان گران قیمت و لوکس، فرش های پر نقش و نگار، پرده های ساده یا سلطنتی ، اکسسوری های خاص و ده ها وسیله ی دیگر کافی نیست، شیک ترین طراحی دکوراسیون منزل می تواند از جهات دیگر متفاوت باشد، از جمله نقطه عطف دکوراسیون که وجه تمایز آن با سایر طراحی ها می تواند باشد، استفاده از کاغذ دیواری در مدل های مختلف و متناسب با سبک چیدمان وسایل می باشد. ویژگی های منحصر به فرد طراحی دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری Home decoration design with wallpaper از جمله مطالبی است که در این مقاله در اختیار کاربران عزیز قرار داده می شود به علاوه سعی داریم در رابطه با روش های مناسب برای ست کردن کاغذ دیواری و چیدمان خانه موارد مهمی را یادآور شویم، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

 

طراحی فوق العاده کاغذ دیواری

 

شیک ترین طراحی دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری چه ویژگی هایی دارد؟

 

استفاده از کاغذ دیواری ها پیشنهادی فوق العاده برای داشتن شیک ترین طراحی دکوراسیون است که در سال های اخیر استقبال ویژه ای از آن شده است البته تنوع طرح، رنگ، جنس و مدل در آن بی تاثیر نیست، کاغذ دیواری برجسته و سه بعدی نمونه های بی نظیر از این محصول هستند که نمای بسیار شیک و جذاب به دکوراسیون داخلی خانه می دهند. البته در انتخاب کاغذ دیواری و ایجاد هماهنگی میان آن با چیدمان خانه روش هایی موثر هستند که توجه به آن ها خالی از لطف نیست.

 

۷ روش موثر در ست کردن طراحی دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری

 

 • برای داشتن انتخابی مناسب لازم است به ترکیب رنگ و مکمل های رنگی توجه خاص داشت، هیچ گاه سعی نکنید رنگ هایی که با هم همخوانی و هماهنگی ندارند با هم ست کنید زیرا جلوه خاص و زیبایی به دکوراسیون شما نمی دهد. اگر مبلمان زرشکی، بادمجانی و یا قهوه ای دارید کاغذ دیواری منتخب شما باید تناژ رنگی طلایی یا کرم داشته باشد.
پیشنهادی
نحوه تشخیص کیفیت کاغذ دیواری

 

دکوراسیون منظم و قرینه با کاغذ دیواری هندسی

 

 • طرح های هندسی انتخابی ایده آل برای خانم هایی است که سعی دارند همچیز در عین زیبایی بسیار مرتب و منظم باشد، به بیان دیگر کاغذ دیواری های هندسی با داشتن قرینگی در طرح و رنگ انتخاب مناسب برای دکوراسیون کلاسیک محسوب می شود تنها لازم است در وقت خرید این کاغذ دیواری آن را با طرح رو مبلی و پرده ست کنید.- برای داشتن بهترین دکوراسیون لازم است سبک چیدمان و کاغذ دیواری انتخابی شما با هم هماهنگی داشته باشند. اگر به داشتن مبلمان اسپرت و راحتی علاقه دارید می توانید از کاغذ دیواری های ساده و کم طرح به سبک کلاسیک استفاده کنید، برای چیدمان کلاسیک، کاغذ دیواری های پر نقش و نگار با طرح های شلوغ که قرینگی کامل در آن رعایت شده است مناسب ترین انتخاب است.

 

 • اگر به ترکیب کاغذ دیواری در رنگ و طرح متنوع علاقه مند هستید باید حتما ترکیبات رنگی را رعایت کنید و برای دیوار هایی پشت تلوزیون حتما از رنگ های تیره با طرح های شیک استفاده کنید.

 

کاغذ دیواری متناسب برای نقاط قابل دید

 

 • اگر به پرده های گل دار علاقه دارید پس انتخابی جز کاغذ دیواری ساده نخواهید داشت، با انتخاب کاغذ دیواری های پر نقش و شلوغ تنها فضا را به بدترین شکل ممکن شلوغ و سرسام آور می کنید.

 

 • کاغذ دیواری گلدار را با دیوار های تک رنگ ترکیب کنید و با چیدمان مبلمان ساده دکوراسیون دلنشینی به نمایش بگذارید.

 

 • اگر پارکت و کف پوش خانه طرح های شلوغ دارد استفاده از کاغذ دیواری هایی با همان طرح تنها خانه را کوچک تر از همیشه نشان می دهد، همیشه رابطه عکس میان کاغذ دیواری و کف پوش را در نظر بگیرید.
پیشنهادی
جذاب ترین دیزاین منزل مدرن با رعایت نکات کوچک

 

طراحی اتاق خواب با کاغذ دیواری:

 

 • اتاق خواب دخترانه:

 

صورتی، سفید، قرمز و رنگ هایی با این طیف رنگی مناسب ترین کاغذ دیواری برای اتاق خواب دخترانه است، البته به این نکته توجه داشته باشید که کاغذ دیواری انتخابی شما باید از جنس مقاوم و قابل شستشو باشد که بتوان در صورت خط خطی یا لکه شدن به راحتی پاکیزه شود.

 

شخصیت کارتونی در کاغذ دیواری اتاق دخترانه

 

 • اتاق خواب پسرانه:

 

کاغذ دیواری با طرح شخصیت های کارتونی، ماشین، هواپیما و… از انتخاب های درست و بجا برای اتاق خواب پسرانه است، سعی کنید طرح های به کار رفته شامل طیف رنگی آبی و نارنجی باشد چرا که این رنگ ها بیشتر با روحیات پسرانه سازگار می باشد.

 

 • اتاق خواب کودک:

 

برای داشتن بهترین دکوراسیون اتاق کودک می توانید علاوه بر سرویس خواب، قالیچه و اسباب بازی از کاغذ دیواری های عروسکی استفاده کنید تا در نهایت زیبایی بتوان فضای شاد و هیجان آور متناسب با سن کودک خود داشته باشید، استفاده از رنگ های سفید، صورتی، آبی و نارنجی که متناسب با جنسیت کودکان باشد ایده بسیار جذاب برای دیزاین اتاق خواب کودک است.

 

 • اتاق نشیمن:

 

اتاق نشیمن محلی برای دورهمی های دوستانه است پس لازم نیست تجمل گرا باشید می توانید دکوراسیون آن را با استفاده از کاغذ دیواری های گلدار دلنشین کنید و با استفاده از گلدان های کوچک و بزرگ طبیعی و زینتی دکوراسیون بی نظیری را برای آن رقم بزنید.

 

کاغذ دیواری ساده برای اتاق نشیمن

 

 • پذیرایی:

 

از مهم ترین مکان هایی که در طراحی دکوراسیون و چیدمان آن باید نهایت دقت به کار برده شود، اتاق های پذیرایی هستند. کاغذ های دیواری فاکتور مهم در دیزاین منزل محسوب می شود زیرا تاثیر مستقیمی بر روحیه افراد خواهد داشت. با توجه به این که پذیرایی ها نقاط عطف خانه هستند و مکانی عمومی برای میهمان ها نیز محسوب می شوند در حین انتخاب کاغذ دیواری برای آن باید به نکات قابل توجهی دقت کرد که شامل موارد زیر می شوند:

 • سالن پذیرایی کوچک را با کاغذ دیواری روشن که طرح های ریز دارد دل باز تر از همیشه به نمایش بگذارید.
 • برای پذیرایی های بزرگ استفاده از تضاد های رنگی ایده هوشمندانه است زیرا به سادگی می توان فضا را جمع و جور و دلنشین تر نشان داد.
 • سبک انتخابی چیدمان منزل بدون استثنا باید با کاغذ دیواری مورد نظر شما همخوانی لازم را داشته باشد.
 • برای دیوار های پشت تلوزیون که مرکز دید هستند باید از طرح های بسیار شیک استفاده کنید.
پیشنهادی
شیک ترین دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری سه بعدی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.