دکوراسیون

ایده های جذاب برای داشتن متفاوت ترین دکور پشت تلویزیون

طراحی بی نظیر دکور پشت تلویزیون

دیوار پشت تلویزیون یکی از نقاط مهم و مورد توجه افراد است زیرا با قرار گرفتن در دید کامل، نقش موثری در دیزاین منزل ایفا می کند. روش های متعددی برای زیبا سازی دیوار پشت تلویزیون وجود دارد که می توان بر اساس سبک دکوراسیون به کار رفته، هر یک را انتخاب نمایید، استفاده از کاغذ دیواری، تابلو های زیبا، شلف دیواری، باکس های چند سایز و… از مواردی هستند که می توانند جلوه گر زیبایی دکور پشت تلویزیون The decor behind the TVباشند.

معرفی روش های مفید، جذاب و جالب برای داشتن متفاوت ترین دکور پشت تلویزیون تیتر مطالبی است که در این مقاله مطالعه خواهید کرد به علاوه سعی داریم با ارائه تصاویر منحصر به فرد به نحوی ایده پرداز دکور زیبا برای منزل شما باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید

 

ایده های جذاب برای داشتن متفاوت ترین دکور پشت تلویزیون

 

با وجود اینکه تجملات زیاد ممکن است حواس افراد را از تماشای برنامه های تلویزیونی پرت کند اما دیوار های لخت و خالی از تزئینات نیز جلوه زیبایی به دکوراسیون نمی دهد به همین دلیل طراحان بزرگ با ارائه ایده های متفاوت امکان داشتن دیزاین فوق العاده را برای افراد فراهم نموده اند. روش های موثر و ایده های زیبای که در بهتر شدن دیزان منزل نقش مهمی دارند، بر خلاف تصور عموم می توانند بسیار ساده و کم هزینه باشند.

 

  • شلف و باکس دیواری

 

استفاده از شلف و باکس دیواری دیزاین متفاوتی را برای شما به ارمغان می آورد. به بیان دیگر شلف و باکس دیواری در واقع همون طاقچه های قدیمی هستند که جایگاهی مناسب برای لوازم‌ دکوری بودند و با پیشرفت دنیای طراحی و دکوراسیون به طاقچه های متحرک تبدیل شدند که بر اساس خواست افراد در جاهای مختلف منزل به کار برده می شوند. این محصولات بی نظیر می توانند در طرح و رنگ های متفاوت در اختیار افراد قرار بگیرد و با نصب بر روی دیوار پشت تلویزیون، دکوری متفاوت را به وجود آورند.

نقش شلف و باکس دیواری در دکور پشت تلویزیون

 

پیشنهادی
میز ایکیا چیست؟

فاکتور های مختلفی در انتخاب شلف و باکس دیواری تاثیر گذارند اگر از شلف و باکس چوبی استفاده می کنیم می توانید آن ها را متناسب با سایر لوازم چوبی منزل انتخاب کنید طرح و رنگ آن نیز به سلیقه شما و سبک دکوراسیون به کار برده شده بستگی دارد.

 

 از مهمترین مزایای دکور پشت تلویزیون می توان به موارد زیر اشاره کرد

 

  • اشاره کرد شلف و باکس دیواری شرایطی را فراهم می کند که انواع اکسسوری و لوازم دکوری و تزئینی خود را در دکوراسیون جای دهید بدون آنکه حتی نقطه‌ای از فضا را اشغال کنید. این محصولات جایگزین بی نظیری برای بوفه های تزئینی و فانتزی سنگین هستند که علاوه بر اشغال کردن فضای زیادی از منزل می توانند بسیار پرهزینه باشند

 

  • شلف و باکس دیواری یکی از مهم ترین بخش های دیزاین پشت تلویزیون به حساب می آیند زیرا امکان قرار دادن دکوری های متفاوت، قابل عکس های شیک و گلدان های کوچک در این محصولات بدون هیچ محدودیتی وجود دارد. می توانید از نمونه های سنتی، کلاسیک و مدرن شلف دیواری متناسب با سبک دکوراسیون منزل نهایت استفاده را ببرید.

 

ممکن است نمونه های بی نظیر و خاص این محصولات را در شبکه های اجتماعی و یا در دنیای اینترنت ببینید اما نتوانید آن را در بازار خریداری کنید. مراجعه به کسب و کار اینترنتی یک راه بسیار ساده برای دستیابی به هر آنچه است که دنبال آن مهستید. وقت خرید  یکی از متنوع ترین بازارهای اینترنتی است که با داشتن آنتیک ترین لوازم دکوری منزل امکان دستیابی به هر آنچه که دنبال آن هستید به شما می دهد.

 

  • قاب عکس و تابلو

 

پیشنهادی
10 راز جذابیت چیدمان و دیزاین خانه

استفاده از قاب عکس و تابلو یکی از متفاوت ترین ایده ها برای دکور پشت تلویزیون به شمار می آید. البته توجه داشته باشید که فضای پشت تلویزیون را نباید به گونه ای شلوغ کرد که تمامی حواس بیننده از برنامه‌های تلویزیونی به قاب عکس ها منعطف شود توجه داشته باشید می توانید قاب عکس ها را بر اساس سلیقه خود و متناسب با رنگ و ترکیب دکوراسیون ست کنید تا در نهایت زیبای مجموعه بی نظیر از خاطرات خود را به نمایش بگذارید. توجه داشته باشید که چیدمان قاب عکس نیز بر اساس مهارت و تبحر خاصی صورت می پذیرد که می توان با انجام درست آن دکور جالب و متفاوتی به وجود آورد.

 

چیدمان درست و اصولی قاب عکس

 

  • کاغذ دیواری

 

با توجه به اهمیت تلویزیون در دکوراسیون، محل قرار گیری آن باید به گونه ای انتخاب شود که هم قابلیت نمایش به تمام فضای پذیرایی را داشته باشد و هم از دیوار پشت آن بتوان به صورت بهینه استفاده کرد. البته به این منظور نیست که حتماً پشت دیوار تلویزیون وسایل را آویزان کنید، بلکه می توانید با استفاده از کاغذ دیواری نمای بی نظیر و منحصر به فردی به دیوار پشت تلویزیون و همچنین دکوراسیون داخلی منزل بدهید.

در زمان انتخاب کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون توجه به سبک انتخابی دکوراسیون پذیرایی و منزل از اهمیت زیادی برخوردار است. با توجه به اینکه در خانه ایرانی ها معمولاً تلویزیون مرکز دیده افراد زیادی قرار می گیرد و جایگاه همیشگی آن در وسطی ترین دیوار پذیرایی است پس همیشه دیوار خالی برای طراحی و دیزاین وجود دارد.می توان با انتخاب یک کاغذ دیواری خاص و با صرف هزینه خیلی کم پشت دیوار پشت تلویزیون را از حالت سادگی و لختی در آورد.

با وجود این که دکوراسیون منزل نقش مهمی در انتخاب کاغذ دیواری دارد می‌توانید برای جلوه بهتر دکور پشت تلویزیون از کاغذ دیواری های سه بعدی در طرح و رنگ متنوع استفاده کنید، این محصول علاوه بر زیبایی و جلوه شیک، به واسطه خطای دید فضای بزرگتری را برای شما به وجود آورد.

 

پیشنهادی
 10روش جالب و جذاب برای داشتن بهترین دکور اتاق دخترانه

تنوع در انتخاب کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون

 

  • میز تلویزیون

 

یکی دیگر از مواردی که می‌تواند در دکور پشت تلویزیون تاثیر داشته باشد استفاده از میز تلویزیون های بزرگ است که خود تقریباً نیمی از دیوار را پوشش می‌دهند و با داشتن جایگاه های مناسب برای قرار دادن وسایل دکوری امکان دیزاین و طراحی دکور پشت تلویزیون را فراهم می‌کند. همچنین این محصولات با داشتن هالوژن های مخفی سبب ایجاد نورپردازی های فوق العاده شیک و زیبا می شوند.

 

میز تلویزیون جا دار و زیبا

 

استفاده از میز تلویزیون های بزرگ به هیچ عنوان در منازل کوچک توصیه نمی شود اما اگر فضای زیادی را برای قرار دادن تلویزیون در اختیار دارید می توانید با استفاده از این میز تلویزیون ها جلوه خاصی به دکوراسیون خود بدهید .کنده کاری بر روی چوب میز تلویزیون و داشتن قسمت های مناسب برای قرار دادن انواع دکوری ها و یا گلدان های کوچک فضای جالب و متفاوتی را برای شما به ارمغان می آورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.