دکوراسیون

راز جذابیت دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری

دیزاین دیوارهایی منزل با لوازم دکوری و قاب عکس ها دیگر آن جذابیت همیشگی خود را ندارد چرا که نمی توان بر روی  تمام دیوار های پذیرایی، اتاق خواب و راه رو ها قاب عکس ، شلف یا آینه نصب کرد، گاهی برخی دیوار ها که نقطه عطف منزل محسوب می شوند به دلایلی می بایست خالی از هر دکوری باشد اما به همان سادگی و تک رنگی نیز نمانند و این همان دلیل استرس و اضطراب برخی خانم ها در زمان طراحی ودیزاین منزل است، دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری  Home decoration with wallpaper راهی موثر ، کارآمد و بسیار جذاب برای داشتن خاص ترین دکوراسیون است.

همخوانی رنگ دکوراسیون و کاغذ دیواری

تنوع رنگ، طرح کاغذ دیواری ها و دلایل جذابیت بی اندازه کاغذ از جمله مطالبی است که در این مقاله مطالعه خواهید کرد به علاوه در ادامه با انواع مدل های کاغذ دیواری و نقش موثر آن در دکوراسیون منزل نیز مطالبی در اختیار کاربران عزیز قرار داده می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

 

راز جذابیت دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری

 

ورود کاغذ دیواری به دنیایی طراحی و دکوراسیون با استقبال خوبی رو برو نبود دلیل این بی توجهی از سوی مردم را می توان  جنس بی کیفیت و طراحی ساده آن عنوان کرد، همین شکست مقدمه ای بر پیروزی مدل های مختلف کاغذ دیواری شد به نحوی که طراحان بزرگی در زمینه طراحی و تولید نمونه های با کیفیت با نقش و نگار فوق العاده زیبا فعالیت دارند.

پیشرفت در طراحی و تولید کاغذ دیواری ها سبب شد که این محصول امروزه عضو جدا نشدنی از شیک ترین طراحی های داخلی باشد تا جایی که برخی طراحان و ایده پردازان در این زمینه راز جذابیت دکوراسیون منزل را کاغذ دیواری ها معرفی کرده اند. تمایل خانم ها در استفاده از نمونه های بی نظیر این محصول سبب تولید مدل های بیشتری از کاغذ دیواری شد تا جایی که در حال حاضر کاغذ دیواری سه بعدی و کاغذ دیواری برجسته  نمونه ای آنتیک و خاص در طراحی شیک ترین منازل دنیا معرفی شده اند.

قرینگی و تقارن در کاغذ دیواری کلاسیک

 

انتخاب کاغذ دیواری در سبک های مختلف چه تاثیری بر کوراسیون منزل دارد؟

 

در چندین سال اخیر توجه طراحان بزرگ در زمینه دکوراسیون منزل به انواع مدل های کاغذ دیواری جلب شده، به همین جهت سعی دارند با ورود مدال های متفاوت از این محصول به دنیای طراحی و دکوراسیون داخلی نظر مشتریان را به ایداه های خود جلب کنند. کاغذ دیواری ها بر اساس سبک دکوراسیون و کاربرد  دارای مدل های متنوعی هستند که در این مقاله قصد داریم در رابطه با هماهنگی میان کاغذ دیواری و سبک دکوراسیون مطالبی را  مطالعه کنیم.

پیشنهادی
بهترین روش ها برای جذاب ترین چیدمان منزل

 

  • دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری  مدرن :

 

ساده ، نو و بدون پیچیدگی از ویژگی های بارز کاغذ دیواری های مدرن می باشد. در این سبک هیچ گونه نظم و قاعده ای وجود ندارد و تماما حس آرامش و راحتی خیال به افراد القا می شود. سادگی و شفافیت به همراه ترکیب رنگ های روشن و تیره از جمله مواردی است که سبب محبوبیت این کاغذ دیواری شده است. می توانید از ترکیب نمونه های مدرن این محصول با دیوار های تک رنگ، زیبایی و آرامش دلچسبی به دکوراسیون منزل خود بدهید. از این سبک می توانید در اتاق نشیمن یا پذیرایی ها نهایت بهره را ببرید به علاوه انتخابی مناسب برای اتاق اتاق خواب میز محسوب می شود.

ترکیب رنگ فوق العاده کاغذ دیواری گلدار

 

  • دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری  کلاسیک :

 

تجمل، وقار در خطوطی که با نظم و ترتیب خاصی طراحی شده اند تنها می تواند بیانگر و معرف کاغذ دیواری کلاسیک باشد. بژ، طلایی، آجری و این دسته رنگ ها که نقش و نگار فوق العاده ای به دکوراسیون پذیرایی شما خواهد دارد. عروس خانم هایی که سبک کلاسیک را برای دکوراسیون  منزل خود انتخاب کرده اند می توانند  در کنار مبلمان، با استفاده از کاغذ دیواری کلاسیک، جلوه خاص و ویژه به خانه بدهند، نمایی که هر بیننده ای مسحور زیبایی آن می شود. ترکیب رنگی بی نظیر این نمونه از کاغذ دیواری ها را می توان با بکار گیری استند گل چوبی، آینه مراکشی و میز خاظرات با رومیزی کلاسیک بینهایت جذاب خواهد شد.

 

  • دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری  برجسته :

 

اگر به دنبال طرح های امروزی و خاص هستید می تواندی در کنار دکوراسیون مدرن و امروزی از کاغذ دیواری برجسته استفاده کنید، طراحی فوق العاده و نقوش برجسته یکی از دلایل محبوبیت این محصول شده به نحوی که در سال های اخیر توانسطخه صدر جدول پرفروش ترین کاغذ دیواری ها را به خود اختصاص داده است. البته تنها طرح و نقش کاغذ دیواری برجسته دلیل محبوبیت آن نیست بلکه قابلیت شستشو و رفع آلودگی بدون بروز مشکل از دیگر مواردی است که می تواند در پرفروش بودن آن تاثیر مستقیم داشته باشد.

شگفتی دیزاین با کاغذ دیواری سه بعدی

 

  • سه بعدی:

 

خطای دید یکی از روش های بزرگ جلوه نشان دادن فضای در دست طراحی است و این قابلیت با استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی به سادگی امکان پذیر می باشد. می توانید با استفاده از این محصول و ترکیب رنگ روشن آن فضای پذیرایی و اتاق نشیمن را بزرگتر از همیشه به نمایش گذاشت. داشتن فضای سه بعدی و بازی با اشکال هندسی به تنهایی می تواند حس هیجان و پویایی را در انسان ایجاد نماید البته این حس در زمان استفاده صحیح و استاندارد از فضا و خانه چندین برابر خواهد شد.

پیشنهادی
زمان خرید پرده آشپزخانه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

 

  • تصویری:

 

این نوع از کاغذ دیوواری ها با نام پوستر دیواری نیز معروفیت زیادی دارند و طراحی آن بر اساس سلیقه و خواسته مشتریان صورت می گیرد، طرح کاغذ دیواری تصویری می تواند طبیعت و یا تصویری از یک فرد خاص باشد که به شکل یک پوستر در سایز دیوار طراحی و تولید می شود. با استفاده از این تکنولوژی می توانید تصویر بزرگی از یک روز خاطره انگیز را برای همیشه در اتاق خود داشته باشید و یا با به کار گیری تصویری از طبیعت با ترکیب روشن و شاد علاوه بر افزودن به فضا، طراوت و شادابی را به دکوراسیون منزل ببخشید.

ترکیب رنگ های خاص کاغذ دیواری مدرن

 

  • طرح گلدار:

 

طرح های ریز و درشت از انواع گل ها با تنوع رنگی بالا، نمونه هایی از ویژگی های کاغذ دیواری گلدار است. با وجود سادگی در طراحی گل های این کاغذ دیواری اما تنوع بالای مدلی ککه دارد می تواند نقش موثری در زیبایی و محبوبیت آن ایفا کند. انتخاب کاغذ دیواری گلدار بر اساس سبک دکوراسیون صورت می پذیرد، برای دکوراسیون های شلوغ از کاغذ دیواری گلدار با گل های ریز استفاده می شود این تغیرات در صورت یاده بودن دکوراسیون با گل های درشت تر جبران خواهند شد.

 

  • طرح ساده:

 

دیوار پوش های ساده با داشتن طرجح و رنگی ابتدایی و ساده بسیار مقرون به صرفه هستند، این نوع از کاغذ دیواری ها بر خلاف کاغذ دیواری های برجسته به دلیلی سادگی و قیمت مناسب جزو پرفروش ترین نمونه های تولید شده هستند. کاغذ دیواری های ساده به دلیل مکمل بودن محبوبیت بالایی دارند و در دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری نقش مهم ی ایفا کمی کند، می توانید نمونه های ساده و زیبای این محصول را در آلبوم های کاغذ دیواری فروشگاه ها نگاه کنید.

 

۶ روش مفید و کاربردی جهت انتخاب دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری

 

با توجه به ویژگی های عنوان شده برای کاغذ دیواری ها لازم است بدانید، رعایت برخی نکات مهم نقش مهمی در در انتخاب شما خواهد داشت این نکات شامل رنگ، مدل، طرح، تناسب با دکوراسیون و از این قبیل موارد می باشد که عدم توجه به هر یک از آن ها در نهایت نتیجه مطلوبی برای شما به دنبال نخواهد داشت.

 

رنگ کاغذ دیواری:

 

توجه به رنگ کاغذ دیواری مهم ترین بخش در زمان انتخاب این محصول است، تنوع مدل و ترکیباتی رنگی در تولید کاغذ دیواری ها امکان استفاده از آن در تمامی سبک و رنگ ها را فراهم نموده است پس لازم است انتخاب شما یا بر اساس سبک دکوراسیون و یا اشیا به کار رفته در دیزاین منزل باشد.

پیشنهادی
نحوه تشخیص کیفیت کاغذ دیواری

 

طرح مورد نظر:

 

علاوه بر رنگ، توجه به طرح کاغذ دیواری نیز از اهمیت زیادی برخوردار است، با توجه به انواع کاغذ دیواری های عنوان شده می تواند طرح این محصول را بر اساس استاندارد های تعریف شده انتخاب کنید. لازم به ذکر است که ددکوراسیون های شلوغ نیاز به کاغذ دیواری های خلوت و ساده دارند و بالعکس.

راز جذابیت دکوراسیون با کاغذ دیواری

 

انتخاب محدود یا ترکیبی:

 

ممکن است به دلیل زیبایی بی نظیر برخی مدل های کاغذ دیواری علاقه مند باشید که تمام دیوار ها را پوشش دهید که این بزرگترین اشتباه در دنیای طراحی و دکوراسیون محسوب می شود. می توانید با به کار گیری نمونه ای از مدل های شلوغ در کنار دیوار های ساده محدوده و ترکیب فوق العاده ای برای دکوراسیون منزل به وجود آورید.

 

افزودن به فضا:

 

سقف های کوتاه از بدترین معماری های خانه است که سبب ایجاد محدودیت هایی در دکوراسیون و دیزاین منزل می شود اما می توانید با استفاده از کاغذ دیواری هایی با طرح های عمودی و ایجاد خطای دید، دیوار ها رابلند تر نشان داد.

 

دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری  و ایجادحس آرامش، تازگی و دوستانه:

 

پوشش دهی عالی کاغذ دیواری سبب می شود که با صرف هزینه مقرون بصرفه طراحی داخلی خانه را به طور کلی تغیر دهید، این اقدام سبب ایجاد فضای تازه و تشدید حس نو بودن در افراد خواهد شد، استفاده از طرح های ساده و آرام بخش در میان مدل های مختلف کاغذ دیواری علاوه بر راحتی و آرامش، سبب ایجا فضایی دوستانه و خاص می شود.

 

ایجاد هارمونی و هماهنگی:

 

انتخاب نهایی شما باید بر اساس طراحی و سبک دکوراسیون باشد، تنوع طرح و مدل کاغذ دیواری سه بعدی این قابلیت را فراهم می کند که  بتوان از آن در تمامی دکوراسیون ها استفاده کرد تنها نکته قابل توجه رعایت طرح های انتخابی است. اگر به استفاده از دکوری و اکسسوری ها مانند شلف و باکس دیواری علاقه مند هستید و در کنار آن از کفپوش های با طرح های شلوغ استفاده کرده اید بهترین راه انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی با طرح های بسار ساده است، شلوغی در تمام دکوراسیون با عث ایججاد حس هرج و مرج و نا امنی در افراد می شود.

با استفاده از کاغذ دیواری می توان شگفتی آفرید و با انتخاب طرح و سبک دلخواه زیبایی بی نظری به دکوراسیون منزل بدهید. کاغذ دیواری های رنگ روشن با طرح های بی نظر و خاص انتخاب بسیار مفید و کاربردی برای عروس خانم هایی است که به دنبال تفاوت و تمایز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.