دکوراسیون

روش های موثر در داشتن شیک ترین دکوراسیون تلوزیون دیواری

هماهنگی و همخوانی رنگ های دکوراسیون

برای داشتن دکوراسیون فوق العاده زیبا لازم است خلاقیت و ایده پردازی داشته باشید می توانید بهترین دکور و تزئینات را برای دکور منزل خود به کار ببرید اما در صورت اینکه نتوانید ایده پردازی  کنید و هر وسیله را در جایگاه مناسب قرار دهید بیش از یک طراحی زیبا نخواهید داشت. دکوراسیون تلویزیون دیواری از مهم ترین مسایلی است که باید در دیزاین و طراحی آن نهایت دقت به کار برده شود زیرا یکی از نقاطی است که بیشترین میزان توجه را به خود جلب می کند. چگونگی طراحی و دکوراسیون تلویزیون دیواری (Wall TV decorati)و لوازمی که برای این کار نیاز داریم از عمده مطالبی است که در این مقاله مطالعه خواهید کرد همچنین قصد داریم با ارائه چند تصویر خاص ایده های مناسبی را برای ایجاد بهترین دکوراسیون تلوزیون دیواری در اختیار شما قرار دهیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

برای داشتن بهترین دکوراسیون تلویزیون باید به چه نکاتی دقت کرد؟

 

با وجود این که می‌توان برای دیزاین دیوارها از کاغذهای دیواری استفاده کرد اما گاهی ممکن است به دلایل مختلف مثل جابجایی نتواند دیوارها را کاغذ دیواری کنیم پس تنها راه برای ایجاد یک فضای مناسب شیک و خاص استفاده از دکوری ها و لوازم تزئینی است. تلویزیون یک سطح صاف و تیره رنگ است که نمای خاصی به دکئراسیون منزل نمی دهد اما می توان با استفاده از سایر لوازم جانبی و اکسسوری ها، زیبایی خارق العاده ای به آن داد.

با پیشرفت تکنولوژی و فناوری امروزه دیگر که در کمتر خانه های تلویزیون های رومیزی را می توانید ببینید آنها جای خود را با  ال ای دی و ال سی دی های شیک و کم جا عوض کرده‌اند دلیل این کار را می توان علاوه بر کمبود جا، شیک بودن ظاهر تلویزیون دیواری عنوان کرد.  با وجود اینکه نصب ال ای دی و ال سی دی به دیوار به تنهایی می تواند حالت شیک و مدرن دکوراسیون منزل دهد اما برای روح بخشی بیشتر لازم است از دکوری ها و یا تزییناتی استفاده کنید .

پیشنهادی
شیک ترین طراحی دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری چه ویژگی هایی دارد؟

 

دکوراسیون تلویزیون دیواری برای خانه کوچک

 

 برای داشتن دکوراسیون تلویزیون دیواری و فوق‌العاده باید چه نکاتی را رعایت کنیم:

 

  • کدام دیوار برای دکوراسیون تلویزیون دیواری بهتر است؟

 

در زمان نصب تلویزیون  دیواری باید توجه داشته باشید که تلویزیون را بر روی کدام دیوار نصب می کنید این انتخاب مهم می‌تواندعلاوه تاثیر گذاری در دکوراسیون پذیرایی،در نمایش برنامه‌های تلویزیونی نیز موثر است.تلویزیون باید بر روی دیواری نصب شود که رو بروی پنجره نباشد زیرا انعکاس نور خورشید اجازه تماشای برنامه تلویزیونی در روز را به شما نمی دهد. دیوار انتخابی باید به گونه ای باشد که تقریبا از تمامی بخش های خانه بتوان به سادگی تلویزیون تماشا کرد انتخاب دیوار رو به روی آشپزخانه یک ایده بسیار هوشمندانه است که مورد استقبال خانم ها نیز قرار می گیرد.

 

استفاده از متریال خاص برای دکوراسیون تلویزیون

 

  • دکوراسیون تلویزیون دیواری  چگونه باشد؟

 

بعد از انتخاب دیوار مناسب برای نصب تلویزیون لازم است به طراحی و دیزاین آن نیز فکر کنید  چرا که قرار دادن تلویزیون در دیوار های لخت و خالی از دکور سبب بی روح شدن دکوراسیون داخلی خواهد شد. اگر به دکوری های شلوغ علاقه ندارید و پیرو سبک ساده و مدرن هستید می توانید با به کارگیری کاغذ دیواری های شیک و خاص نمای زیبایی به دکوراسیون تلویزیون دیواری بدهید. استفاده از کاغذ دیواری های متنوع، برشکاری سنگ آنتیک، چوب های تزئینی و حتی نور پردازی قوی طراحی فوق العاده ای را برای دیوار پشت تلوزیون ایجاد نمایید.

 

  • جای مناسب مبلمان

 

در زمان نصب تلویزیون بر روی دیوار توجه داشته باشید که مبلمان باید درست در مقابل آن قرار بگیرند. نحوه انتخاب مبلمان به گونه‌ای باشد که فضا بسیار شلوغ نشود و بتوان به راحتی در آن تردد داشت با وجود اینکه مبلمان نقشی در دکوراسیون تلویزیون دیواری ندارد اما عدم همخوانی و هماهنگی بین این دو تاثیرات منفی در طراحی داخلی اتاق خواهد داشت. اگر در خانه کوچک زندگی می کنید با انتخاب مبلمان ال، تمامی فضا های خالی رو بروی تلویزیون را بپوشانید و در این صورت یک طرف پذیرایی برای رفت و آمد باز است. اما اگر محیط زیادی را برای طراحی داخلی در اختیار دارید می توانید بر اساس سبک دکوراسیون مبلمان مناسب را خریداری کنید.

پیشنهادی
چطور با ساده ترین وسایل شیک ترین دکور منزل را داشته باشیم؟

 

نحوه چیدمان مبلمان بر اساس تلویزیون

 

  • نورپردازی قوی

 

با وجود اینکه نصب تلویزیون بر روی دیوار حالت مدرنی به دکوراسیون اتاق می دهد استفاده از نور پردازی های مدرن و حرفه ای می تواند تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل مخصوصاً اتاق نشیمن داشته باشد. بهترین پیشنهاد برای دکوراسیون تلویزیون دیواری استفاده از نور پردازی های مخفی است زیرا حالت سه بعدی جذابی به دیوار می دهد و در حین شب می تواند جایگزین مناسبی برای آباژور ها به عنوان یک منبع نوری باشد.

 

دکوراسیون تلویزیون دیواری با استفاده از نورپردازی مدرن

 

  • شلف دیواری تلویزیون:

 

با توجه به اینکه فضای کوچک خانه ها اجازه مانوبر بیشتر در دکوراسیون را به شما نمی دهد پس لازم است از وسایل استفاده کنید که علاوه بر زیبایی جای کمی را اشغال کند. میز تلویزیون بزرگ تنها در دکوراسیون منازلی به کار برده می شود که فضای زیادی در اختیار داشته باشند اما برای اتاق های نشیمن کوچک می توانید با استفاده از شلف زیر تلویزیون علاوه بر زیبایی و جلوه خاصی که به دکوراسیون می دهید جایگاهی  مناسب برای لوازم جانبی تلویزیون فراهم می‌کنید.

شلف دیواری تلوزیون یکی از محبوب ترین دکوری هایی است که نقش اساسی در دکوراسیون تلویزیون دیواری ایفا می کند. این وسیله هم جایگاه مناسبی برای نگهداری از لوازم جانبی تلویزیون، و هم محل قرار گیری دستگاه های دیجیتالی است به علاوه با می توان با قرار دادن دکوری های ریز و درشت یا گلدان های کاکنوس نمایی جالب و زیبا را به دکوراسیون داخلی پذیرایی و اتاق نشیکمن بدهد.

در صورت تمایل جهت مشاهده انواع زیرتلویزیونی بر روی لینک خرید شلف تلویزیون کلیک نمایید.

پیشنهادی
نحوه ساخت شلف دیواری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.