دکوراسیون

بهترین کاغذ دیواری های جهان

بهترین کاغذ دیواری های جهان

سوالی که ذهن هر مخاطبی را درگیر میکنند ن این که آیا از کاغذ دیواری خارجی برای پوشش منزل استفاده کنیم یا خارجی؟ کدام طرح بهتر است؟ آیا تنوع کاغذ دیواری خارجی بیشتر از ایرانی است؟ پاسخ به این سوال را میتوانیم در بحث پیش رو که درباره بهترین کاغذ دیواری های جهان The best wallpaper in the world است مورد تحلیل قرار دهیم.

 

تاریخچه مختصری از کاغذ دیواری خارجی

 

در ابتدای امر و برای اینکه ذهن مخاطب را به سمت استفاده بهینه تری از کاغذ دیواری ببریم و ذهن را درگیر کنیم بهتر است پیش زمینه ای از بوجود آمدن کاغذ دیواری داشته باشیم.

چینی ها اولین کسانی بودند که کاغذ دیواری را کشف کردند که سابقه پیدایش آن  به چندین هزار سال پیش میرسد.آنها  با چسباندن کاغذ روی دیوارها این ابداع را بوجود آوردند که برای زیبا سازی منزل هم میتوان از این روش استفاده کرد. در ابتدای امر جنس کاغذ دیواری ها از پارچه های نخی بود که با پیشرفت علم و فناوری تغییرات محسوسی داشته است و به شکل کاغذ دیواری های کنونی درآمده است.

کاغذ دیواری ها به چند دسته تقسیم می شود؟

 

بهترین کاغذ دیواری های جهان کلا به دو دسته تقسیم میشوند: نوع ایرانی که به وفور در بازار ایران یافت شده و نوع خارجی آن که مخاطبان خاص خود را دارد و به علت بالاتر بودن قیمت ممکن است طرفداران کمتری را به سمت خود بکشاند.

مشکلی که وجود دارد این است که کاغذ دیواری  ایرانی خاصیت قابلیت شستشو در آن وجود ندارد  اما در نوع خارجی آن با توجه به کیفیت بالایی که دارد قابلیت شستشو در آن مشهود است و به عنوان یکی از گزینه های مناسب انتخاب آن محسوب می شود.

پیشنهادی
شلف چیست ؟

کاغذ دیواری های خارجی طرح های متنوع تری دارند از سه بعدی و مخمل دار گرفته تا ساده که این تنوع رنگ نظر مخاطبان را به خود جلب میکند.  از نظر طول عمر هم دوام اثر بیشتری نسبت به کاغذ دیواری ایرانی دارد.

 

انواع کاغذ دیواری های موجود بازار

 

نوع های مختلف از برند های مختلف کاغذ دیواری موجود و در دسترس مشتری قرار دارد. طرح های موجود در بازار  انتخاب را برای مشتری سخت و سخت تر میکند. بهترین کشورهایی که کاغد دیواری مطلوب و مورد پسند را تولید میکنند کشورهای ، کره، ایتالیا، آلمان، چین، تایلند ، فرانسه ، هاند ، انگلیس و اسپانیا  هستند که جزء بهترین کشورهای تولید کننده کاغذ دیواری محسوب می شوند  اما در این راستا از بین محصولات ایرانی میتوان گفت مارک دکوراتیو نیر کیفیت مطلوب تری نسبت به سایر محصولات ایرانی دارد و از قیمت ارزان تری نسبت به نوع خارجی آن برخوردار است.

 

کاغذ دیواری ها به چند دسته تقسیم می شود؟

 

چه تفاوت هایی بین کاغذ دیواری خارجی و پوستر وجود دارد؟

 

همان طور که میدانیم استفاده از تصاویر برای زیبا تر کردن منزل در چند سال اخیر مورد توجه قرار گرفته است. تصاویر و پرتره های مخصوص و سفارشی تا نقش  و مناظر طبیعی   که جلوه زیبایی به محیط می بخشد .

در هر دو مورد پوستر و کاغذ دیواری از هر نظر مشابهت هایی وجود دارد مخصوصا از نظر رنگ جنس و کیفیت اما تنها تفاوت آن را میتوان در ابعاد آن دید. چرا که کاغذ دیواری های خارجی در ابعاد و سایزهای مختلف موجود هستند و شما میتوانید تمام اتاق خود را پوشش دهید.

پیشنهادی
شیک ترین مدل های عکس کاغذ دیواری برای منزل

امروزه علاه بر پوسترهای خارجی و با کیفیت موجود در بازار نوع ایرانی آن هم تولید خود را آغاز کرده است و همانند نمونه خارجی آن سعی داشته تا پوسترهایی با سایز بزرگ و مناسب دیوار شما را تولید کند.

 

قیمت بهترین کاغذ دیواری های جهان

 

قیمت های کاغذ دیواری هایی که در مباحث بالا  با نام کشورهای سازنده آن اشاره کردیم با توجه به واردات آن و قیمت تعرفه هایی که از طرف گمرک به آنها اضافه میشود باعث ازدیاد قیمت آنها شده است . هر چه بعد مسافتی شرکت سازنده کاغذ دیواری بیشتر باشد باعث افزایش قیمت آن میشود.

 

قیمت بهترین کاغذ دیواری های جهان

 

به روزترین کاغذ دیواری های جهان

 

با توجه به نیاز بازار و همچنین سلیقه مردم هر ساله طرح های جهانی کاغذ دیواری تغییر میکند. مردم به هر طرح و یا رنگهایی علاقه نشان میدهند که  به عنوان رنگ سال کاغذ دیواری و یا طرح برتر  شناخته میشود وطرفدارن دکوراسیون و زیبایی را به سمت خود می کشد و  سبب فروش بیشتر این محصولات میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.