دکوراسیون

بهترین کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون

دیوار پوش مناسب برای تی وی روم

انتخاب بهترین کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون The best wallpaper for the back of the TV تصمیم ساده ای نیست؛ چرا که احتمالاً سالها با آن زندگی خواهید کرد. بنابراین باید بر اساس چند نکته گزینه مناسب را خریداری کرده و با توجه به دکوراسیون داخلی خود، یک سبک یا الگوی ایده آل را انتخاب کنید. در اینجا می خواهیم تمامی فاکتورهای موثر را بررسی کرده و سپس با چند ایده شیک شما را راهنمایی خواهیم کرد.

 

 نکاتی جهت انتخاب بهترین کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون

 

در اینجا چند نکته مهم وجود دارد که بر اساس گفته کارشناسان هنگام انتخاب روکش باید در نظر داشته باشید

 

  • شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که هنگام ورود به داخل اتاق، دیوارهای آن به خوبی بدرخشند. بهترین کار این است که به جای دیوار دارای پنجره، یک سطح یکدست را انتخاب کنید. با این وجود، شما می توانید با کمک یک فرد ماهر رول ها را بر اساس اندازه پنجره ها برش دهید.

 

  • برخی از افراد نگرانند که استفاده از الگوی شلوغ پشت تلویزیون باعث حواس پرتی شود. اما این موضوع درست نبوده و به کارگیری روکش های پر زرق و برق یا شلوغ هم امکان پذیر است.

 

  • اگر تلویزیون شما در اتاق است، حتما کاغذ دیواری را پشت آن نصب کنید. همچنین رنگ تمامی وسایل داخلی را مطابق با رنگ روکش انتخاب نمایید.

 

  • اگر تلویزیون شما در محلی قرار دارد که به محض ورود به خانه دیده می شود، استفاده از روکش ضروری خواهد بود.

 

  • نیازی نیست که تمام قسمت های نشیمن را با یک کاغذ دیواری خاص بپوشانید. گاهی اوقات فقط پوشاندن بخشی از آن عالی است.

 

بهترین ایده کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون

 

چه کاری نباید انجام داد؟

 

در اینجا برخی از کارهایی که نباید هنگام انتخاب کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون انجام دهید، وجود دارد:

برای سطوح با ترافیک بالا طرح کاغذ دیواری ساده و سبک را انتخاب نکنید، زیرا با گذشت زمان فرسایش بیشتری خواهد داشت.

پیشنهادی
طراحی دیوار با شلف

در اتاق نشیمن پوشش را روی دیوار پشت کاناپه یا صندلی های بازوی خود قرار ندهید، زیرا هنگام نشستن قادر به دیدن آن نخواهید بود؛ در واقع شما می خواهید دیوار زییا به نظر برسد و چه کاری بهتر از اینکه در پشت تلویزیون از کاغذ دیواری استفاده کنید؟

این روکش را دور شومینه باز، بخاری برقی یا بخاری معمولی قرار ندهید؛ زیرا به مرور زمان کاغذ دیواری (یا چسب) آسیب می بیند.

بهترین کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون روکشی است که صرفا متناسب با پرده، ملافه ها و دیگر وسایل نرم انتخاب نشود، زیرا این موارد احتمالاً پس از مدتی تعویض شده و شما ناچار به تعویض کاغذ هستید. در عوض یک رنگ خنثی یا لگویی را انتخاب نمایید که با هر سبک دیگری به راحتی هماهنگ شود. البته این پیشنهاد برای مواقعی است که شما قصد دارید تا سالهای سال از یک طرح مشخص روکش استفاده نمایید.

 

چرا برای پشت تلویزیون از کاغذ دیواری استقاده می کنیم؟

 

نصب کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون می تواند در زمان کمتری نسبت به نقاشی یا کاشی کاری انجام شود؛ شما فقط باید خمیر یا چسب را اضافه کرده به دلخواه خود روکش را آویزان کنید.

اگر بخواهید دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید، برداشتن روکش کار بسیار ساده ای خواهد بود.

طیف وسیعی از رنگها، الگوها  بافتها و جلوه ها در بازار موجود هستند که شباهت زیادی با موادی مانند چرم، پارچه و ابریشم دارند. اما قبل از شروع کار باید کمی زمان گذاشته و تمامی جوانب مثبت و منفی را در نظر بگیرید.

 

بهترین کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون

 

دقیقا کدام قسمت تزئین می شود؟

 

همانگونه که می دانید، از کاغذ دیواری در اتاق خواب، اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری استفاده می شود و به لطف نوآوری های هوشمندانه در طراحی، می تواند در آشپزخانه و حمام نیز به طور عالی کار کند. اما محدوده های در معرض دید مانند پشت تلویزیون را پیشنهاد می دهیم که برای آن باید از محصول مقاوم در برابر ضربه و امواج الکترونیکی استفاده کنید.

پیشنهادی
تندیس عدالت چیست

 

بهترین کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون چیست

 

دیوارها در چه شرایطی هستند؟

 

آیا سطح ناهموار یا ترک خورده است؟ جای نگرانی نیست؛ زیرا دکوراسیون شما به لطف کاغذ آستری می تواند به یک ظاهر یکدست و صاف برسد. به صورت متناوب، ما برای چنین سطوحی بافت های برجسته را ارائه می دهیم که بدون نیاز به کاغذ آستری به رفع هرگونه نقص کمک می کنند.

 

چه تاثیری می خواهید؟

 

کاغذ دیواری می تواند به خانه شما کمک کند تا به ظاهری متفاوت برسد، بنابراین، وقت آن رسیده که خلاقانه فکر کنید. تزئین دیوار با یک محصول حاشیه دار ایده خوبی به نظر می رسد. قبل از خرید بهترین کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون لازم است بدانید که به چند رول نیاز دارید. برای اندازه گیری عرض و ارتفاع هر سطح از یک نوار اندازه گیری استفاده کنید و سپس طول و عرض را در یکدیگر ضرب نمایید.

 

بهترین کاغذ دیواری برای تی وی روم

 

ایده های کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون

 

هنگامی که می خواهید زندگی و خانه خود را با ذهنیت مینیمالیستی تزئین کنید، بهتر است که از سایتهای مختلف ایده بگیرید؛ زیرا هنگام تماشای تلویزیون صمیمیت بیشتری بین اعضای خانواده احساس می شود و استفاده از یک الگوی مناسب بسیار کارامد خواهد بود. نگاهی به این ۱۲ تصویر زمینه به شما کمک می کند تا یک طرح منیمالیستی زیبا داشته باشید.

کاغذ دیواری با الگو و رنگی را انتخاب کنید که متناسب با خانه شما باشد و آن را روی دیواری که برای تلویزیون انتخاب کرده اید، نصب کنید.

وقتی هدف مینیمالیستی باشد، بسیاری از محصولات موجود برای این سبک دوام بیشتری خواهند داشت.

پیشنهادی
زمان خرید پرده آشپزخانه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

توانایی استفاده از تزیینات مختلف فاکتور بسیار مهمی است؛ به عنوان مثال، یک دیوار براق گزینه ای عالی برای روح بخشیدن به منزل شما است.

برای خانه زوج های جوان بهتر است دیوار پشت تلویزیون خود را با رنگ خشخاش روشن که توجه شما را جلب می کند، رنگ کنید. با این کار استفاده از هیچ چیز دیگری لازم نیست.

اگر دیوار شما از یک طرف در معرض رطوبت قرار دارد، یک الیاف طبیعی برای تزئین با آن ایده خوبی است و به عنوان یک پوشش فوق العاده زیبا به نظر می رسد. آن را پشت تلویزیون نصب شده قرار دهید تا به بقیه سایه های شنی شما کمک کند.

دیوار خود را در یک لایه نازک از بتن بپوشانید و تلویزیون خود را روی آن نصب کنید تا جلوه ای زیبا داشته باشد.

خانه شما لازم نیست مدرن باشد؛ نصب تلویزیون بر روی یک دیوار آجری سفید به اتاق نشیمن شما کمک می کند تا گرم و دنج به نظر برسد.

استفاده از کاغذ دیواری با طرح چوب هم ایده خوبی است. چراکه با این کار پشت تلویزیون شما جذابیت خاصی به سبک روستایی به خود می گیرد.

می توانید با دیواره ای از لهجه مرمر، کاری کنید که منزلتان معاصر و مدرن جلوه کند. در واقع  پس از آن مهم نیست که دکوراسیون یا وسایل خود را تغییر دهید، زیرا کاغذ دیواری پشت تلویزیون شما همیشه مطابقت دارد.

برای اتاقها و محیط های خانوادگی تلویزیون خود را در بالای صفحه های روشن نصب کنید . وقتی کارتان تمام شد، به یک اثر جالب توجه و چشم نواز خواهید رسید.

مطمئناً شما در خانه خود فقط یک بافت و یک رنگ ندارید. با انتخاب یک طرح مناسب استجام منزل خود را بیشتر کنید.

چگونه می توانید با داشتن یک تلویزیون ساده جلوه ای زیبا به اتاق نشیمن بدهید؟ بهترین کار استفاده از یک رنگ مناسب است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.