دکوراسیون

بهترین کاغذ دیواری برای پذیرایی

مکمل هایی برای بهترین کاغذ دیواری برای پذیرایی

در طراحی دکوراسیون، استفاده از کاغذ دیواری به یکی از زیبایی های منازل تبدیل شده است. استفاده از رنگ های ترکیبی ، طرح های  متنوع و بافت دار انتخاب را برای مشتری سخت کرده است. در این بین انتخاب بهترین کاغذ دیواری برای پذیرایی The best wallpaper for home reception مهمترین قسمت دکوراسیون منزلتان محسوب می شود که  باید در انتخاب آن دقت بیشتری داشته باشید.

اگر برای طراحی از کاغذ دیواری استفاده میکنید  می بایست حساسیت بیشتری برای انتخاب و طراحی  دیوار پذیرایی  داشته باشید تا بتوانید جلوه بیشتر و شیک تری را به فضای موجود ببخشد.

بحث را با انتخاب بهترین کاغذ دیواری برای پذیرایی ادامه میدهیم.

 

کاغد دیواری های مدرن و کلاسیک یکی از بهترین کاغذ دیواری برای پذیرایی

 

کاغذ دیواری ها به انواع مختلف طرح دار، سه بعدی الیاف دار و ساده تقسیم میشوند که هر دسته میتواند معیار مناسبی برای طراحی پذیرایی شما باشد. البته انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی بستگی به سلیقه شخصی و نوع چیدمان و دکوراسیون شما دارد.

 

بهترین کاغذ دیواری برای پذیرایی

 

کاغذ دیواری های طرح دار

 

یکی از انتخاب های جذاب و زیبا برای تزیین پذیرایی شما انتخاب کاغذ دیواری های طرح دار است که می توانید برای پوشش دیوارهای پذیرایی از آنها استفاده کنید. اگر قصد استفاده از مدلهای طرح دار و بزرگ کاغذ دیواری را دارید سعی کنید طرحی را انتخاب کنید که با سایر وسایل پذیرایی مطابقت داشته باشد تا طرحی نو و جلوه ای دلپذیر به فضای نشیمن شما ببخشد.

استفاده از کاغذ دیواری هایی با طرح های بزرگ باعث کوچک تر شدن فضای پذیرایی شما می شود که برای پذیرایی هایی با ابعاد بزرگ مناسب تر است. اگر منزلی کوچک دارید بهتر است از کاغذ دیواری های ساده یا طرح های ریز تر را انخاب کنید که باعث بزرگتر نشان دادن پذیرایی شما گردد.

پیشنهادی
برای آیینه کاری روی سفال به چه وسایلی نیاز دارید؟

اگر میخواهید سالن پذیرایی با طراحی ناب و شیک داشته باشید نیازی به استفاده از تمام فضای دیوار نیست. شما میتوانیدیکی از دیوارها را با دیوارپوش های طرح دار یا سه بعدی بپوشانید و  برای سایر دیوارها از  رنگ های ساده تر و خنثی تر استفاده کنید . با اینکار فضای منزل شما به محیطی دلچسب و با آرامش بیشتری تبدیل می شود.

 

بهترین کاغذ دیواری برای پذیرایی کدام است ؟

 

طراحی پذیرایی با کاغذ دیواری سه بعدی

 

با نصب کاغذ دیواری های سه بعدی  و با الهام گرفتن  از  طرح های اورجینال یا تلفیقی از طرح های طبیعی جلوه ای شیک و پر جذبه را برای پذیرایی منزلتان به ارمغان آورید . این کاغذ دیواری های در رنگ ها و طرح های مختلف برای تزیین منازل بکار برده می شود که بهتر است برای فضاهای کوچک از رنگ ها و طرح های روشن استفاده شود.

 

مکمل هایی برای بهترین کاغذ دیواری برای پذیرایی

 

استفاده از رنگ های خنثی و طرح بندی های مکمل باعث جذابیت بیشتر محیط میگردد. ممکن است تصور کنید  استفاده از دو طرح مختلف برای پذیرایی طرحی ناهمگون بوجود می آورد. اما ترکیب رنگ های مختلف با هم و ایجاد هارمونی های مکمل باعث خلق آثار زیبایی میگردد. استفاده از کاغذ دیواری های شلوغ برای فضایی که از ترکیب وسایل کمتری استفاده شده مناسب تر است.

 

طرح کاغذ دیواری مناسب برای تزیین پذیرایی

 

از کاغذ دیواری هایی با خطوط عمودی برای دیوارهایی که ارتفاع کمتری دارند استفاده می شود با این کار ارتفاع دیوارها بلند تر از حد معمول به چشم میخورد و همچنین خطوط افقی باعث جذاب تر شدن بیشتر فضا می گردد. برای ایجاد حس آرامش در اتاق پذیرایی استفاده از رنگ های گرم و ملایم که از طراحی هایی با ابعاد کوچک استفاده کرده است باعث بهتر دیده شدن محیط می گردد.

پیشنهادی
شیک ترین مدل کاغذ دیواری پذیرایی برای خانه های بزرگ و کوچک

باید به این نکته اشاره کرد که برای ایجاد حس طراوت در انتخاب بهترین  رنگ کاغذ دیواری برای پذیرایی از رنگ های سبز و آبی استفاده شود . در فضاهایی با ابعاد کوچک تر استفاده از رنگ های روشن توصیه میگردد تا کوچک بودن محیط به چشم نیاید.

نکته دوم ترکیب کفپوش و کاغذ دیواری باید متناسب باشد اگر از کاغذ دیواری های سه بعدی، الیاف دار یا طرح دار استفاده می کنید، کفپوش ساده توصیه میگردد و همچنین اگر کاغذ دیواری با طرح ساده انتخاب شده استفاده از کفپوش طرح دار ممانعتی ندارد و میتواند بهترین ایده برای تزیین منزل شما  باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.