دکوراسیون

بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک

بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک

حتما بارها به این موضوع فکر کرده اید که بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک The best wallpaper for small houses چه ویژگی هایی دارد؟ در ادامه می خواهیم با توجه به چند پارامتر اساسی، محصولات شیک و لاکچری را به شما معرفی کنیم. بیشتر افراد استفاده از روکش هایی مانند کاغذ دیواری را دوست دارند، اما برای کار کردن در فضاهای کوچک همواره مشکلاتی وجود خواهد داشت که ممکن است به خاطر آنها از تصمیم خود منصرف شوند. حال می خواهیم چند نکته طلایی برای انتخاب طرح ها و چگونگی استفاده از فضاهای دنج را در اختیار شما قرار دهیم.

 

انتخاب بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک

 

یک طراح داخلی می گوید: ” تزئین یک فضای کوچک با همان الگوی روی دیوارها، کمد و حتی پرده ها حس وحدت ایجاد می کند. همچنین باعث دلباز نشان دادن محیط شده و به راحتی با سایر المان ها هماهنگ خواهد شد.”

 

 ایده های جذاب برای دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک

 

یک پایه ساده و خنثی می تواند نقطه شروع خوبی برای ساختن دکوراسیونی مدرن باشد که البته توجه به سبک ها و الگوها نیز فاکتور بسیار مهمی است. اما در این میان، بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک و دارای اتاق نشیمن دنج همان طرح های ساده امروزی هستند؛ چراکه الگوهای ساده هیچگاه دمده نشده و این موضوع به شما کمک می کند تا در هزینه ها نیز صرفه جویی کنید. خوشبختانه اکنون بسیاری از مارک ها هم کاغذ دیواری و هم رنگ تولید می کنند که با این وجود، ترکیب هر دوی آنها می تواند کار خلاقانه ای باشد.

 

فاکتورهای زیادی باید در نظر گرفته شود و جدا از سلیقه شخصی، ابتدا باید قوانین استفاده از روکش ها برای فضاهای کوچک را رعایت کنید. معمولا در اتاق های نشیمن کوچک، استفاده از کاغذ دیواری با طرح مقیاس بزرگ ممکن است فضا را غیرطبیعی جلوه دهد؛ این موضوع برای اتاق های کم نور اهمیت بیشتری خواهد داشت و الگوهای خیلی شلوغ نیز فضا را کوچکتر نشان می دهند.

اگر اتاق نشیمن شما درای فضای باز زیادی است، یک کاغذ دیواری با الهام از طبیعت ممکن است احساس راحتی بیشتری را ایجاد کند و اگر اتاق شما جلوه ای رسمی دارد، باید از سبک های ملایم استفاده نمایید. حال می خواهیم مهم ترین قوانین استفاده از بهترین کاغذ دیواری و چند ایده جالب برای خانه های کوچک را عنوان کنیم.

 

 شومینه را قاب بگیرید

 

به کارگیری کاغذ دیواری در دو طرف شومینه باعث دیده شدن آن به عنوان نقطه کانونی می شود. البته شما باید روکشی را انتخاب کنید که متناسب با رنگ دودکش باشد؛ چراکه استفاده از سایه های مختلف نمای جالبی را به وجود نمی آورد. به عنوان مثال، روکش های پارچه ای خنثی و مبلمان طرح چوب به زیباتر شدن ظاهر کمک خواهند کرد.

پیشنهادی
زمان خرید پرده آشپزخانه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

 

بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک .

 

یک پس زمینه تزئینی ایجاد کنید

 

استفاده از کاغذ دیواری تزئینی برای قسمت پشتی قفسه های پشت باز نمای فوق العاده ای را خلق خواهد کرد. اما برای جلوگیری از به هم ریختگی بقیه قسمتهای اتاق از مبلمان با رنگ خنثی مانند سفید استفاده کنید تا تعادل برقرار شود.

بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک کدام است

اتاق را به هم گره بزنید

 

از یک کاغذ دیواری چشم نواز برای متحد کردن مناطق مختلف استفاده کنید. در اینجا، دو منطقه نشیمن جداگانه توسط یک طرح عجیب و غریب احاطه شده اند. البته شما باید از شلوغ شدن بیش از حد طرح جلوگیری نمایید.

 

اتاق را به هم گره بزنید

 

استفاده از خطوط نواری در بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک

 

با نوارهای دارای ظاهر چوبی در اتاق نشیمن خود می توانید یک ظاهر لاکچری و حرفه ای خلق کنید. همچنین شما باید رنگ های خاکستری ملایم را انتخاب کرده و استفاده از لوازم جانبی و مبلمان با رنگ طلایی باعث ایجاد جلوه ای لوکس می شود؛ اما پنجره ها باید همانند قبل ساده نگه داشته شوند.

 

در بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک استفاده از خطوط نواری

 

دودکش را در کاغذ دیواری ببندید

 

از جزئیات معماری که به جذابیت فضا کمک می کنند، استقبال کنید. زیبایی تزئین یک منطقه کوچک با کاغذ دیواری به معنای صرفه جویی در هزینه ها خواهد بود؛ زیرا فقط یک رول نیاز است.

 

با الگوهای قرون وسطا بازی کنید

 

با استفاده از رنگ ها و الگوهای میانه قرن، به اتاق نشیمن خود حس سرگرمی و طراوت بدهید. در واقع وقتی صحبت از طرح های دهه ۱۹۵۰ می شود، معمولا به یاد الگوهای نوستالژیک می افتیم که هیچگاه قدیمی نخواهند شد.

 

یک موضوع را انتخاب نموده و روی آن کار کنید

 

هنگام انتخاب بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک همواره باید به دنبال یک الگوی ویژه باشید؛ به عنوان مثال، کاغذ دیواری طرح دار با مضمون المان های چوبی طبیعی، رنگ های نرم سنگریزه، تم های روستایی و جنگلی یک انتخاب فوق العاده است.

 

استفاده از طرح های تک رنگ

 

شما می توانید به کمک کاغذ دیواری سیاه و سفید پس زمینه ای چشمگیر برای طرح خود ایجاد کنید. همچنین رنگ کردن کارهای چوبی باعث می شود تا ویژگی های دیوار بهتر به نظر برسد و آن را به یک اثر هنری تبدیل کنید. برای یکدست کردن این طرح نیز باید از مبلمان و لوازم جانبی با رنگ چوب طبیعی استفاده کرد.

 

در بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک با رنگهای زنده و کاملاً گرمسیری کار کنید

 

با رنگهای زنده و کاملاً گرمسیری کار کنید

 

با کاغذ دیواری مملو از گیاهان عجیب و غریب، یک اتاق سفید و ساده را به بهشت گرمسیری تبدیل کنید. با استفاده از مبلمان، الگو های الهام گرفته از مزارع و یک طرح خاص مانند تصویر فوق احساس تازگی را تداعی خواهید کرد. یک کاغذ دیواری با پس زمینه سفید انتخاب کنید تا طرح شما علی رغم شاداب بودن، هموارده مدرن باقی بماند.

پیشنهادی
10 راز جذابیت چیدمان و دیزاین خانه

 

برای بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک یک طرح خاص را امتحان کنید

 

یک کاغذ دیواری با سایه های مختلف از همان رنگ را انتخاب کنید تا دیوار شما ویژگی های ظریف و قابل توجهی را به خود بگیرد. انتخاب یک طرح ساده به جای الگوی شلوغ نیز به ایجاد آرامش طرح کمک می کند و برای جلب توجه بیشتر، مبلمان و آثار هنری خود را در موقعیت های استراتژیک و لبه اتاق قرار دهید.

 

به کار گیری رنگ های روشن

 

بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک و به کار گیری رنگ های روشن

 

در هنگام انتخاب بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک اگر می خواهید سایه های روشن را به اتاق نشیمن خود اضافه کنید، باید یک طرح خنثی را با کاغذ دیواری رنگارنگ متعادل کرد؛ شما می توانید از رنگ خنثی مانند سفید برای کم کردن اثر رنگ های قوی استفاده کنید.

 

گل؛ یک الگوی قدرتمند

 

با پوشش گلدار قادر خواهید بود تا به نوعی اتاق نشیمن خود را زنده جلوه دهید؛ برای این کار باید یک الگوی بزرگ گیاهی را با دیوار نقاشی شده ساده متعادل کنید. در این تصویر کاغذ دیواری فقط روی دودکش استفاده شده است که به واقعی نشان دادن فضا کمک می کند. همچنین می توانید  مبلمانی با الگوهای ساده را انتخاب کرده و روکش را در دیوار کنار آن نصب کنید.

 

بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک و ایجاد حس درام

 

با کاغذ دیواری های پررنگ می توانید یک سبک زنده را به طرح خنثی اضافه کنید. این الگوی غنی آبی و طلایی در نیمه شب یک نقطه کانونی مدرن ایجاد می کند و بلافاصله چشم را به خود جلب خواهد کرد. رنگ طلایی حس لوکس بودن را به فضا می بخشد و با عناصر دیگر اتاق به راحتی گره می خورد.

 

به روز کردن یک سبک کلاسیک قدیمی

 

با کاغذ دیواری های کلاسیک در اتاق نشیمن کوچک خود جلوه ای برجسته ایجاد کنید. در تصویر فوق، یک طرح پیکسلی این الگوی گل را از سنتی به مدرن تبدیل می کند. همچنین برای ایجاد طرح های یکپارچه باید رنگها و الگوها را مطابق با مبلمان و لوازم جانبی خانه خود انتخاب کنید.

 

به روز کردن یک سبک کلاسیک قدیمی

 

طرح گلهای سه بعدی بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک

 

با یک طرح کلاسیک که گیاهان و جانوران را به نمایش می گذارد، به خانه خود حال و هوای باغ را اضافه کنید. تصاویر الهام گرفته از فصل بهار همراه با شکوفه های ملایم، پرندگان در حال بازی و سبزه های برگ دار انتخاب خوبی است. همچنین وجود سبزه های بهاری، یاس های زیبا و صورتی در زمینه های سفید به چنین سبک کلاسیکی پیچ و تاب مدرنی می بخشد.

پیشنهادی
بهترین کاغذ دیواری های جهان

 

برگی از کتاب طبیعت بردارید

 

شما می توانید با استفاده از رنگ گرافیت یک جلوه عالی به اتاق خود بدهید؛ این نقاشی دیواری عکسی از درختان سر به فلک کشیده و آسمان ابری را در یک پالت آرامش بخش از رنگ های آبی و خاکستری به تصویر می کشد. همچنین کمک گرفتن از رنگ های تیره و تخته موکت همراه با کاغذ دیواری ویژه یک احساس منسجم را ایجاد کرده است.

 

برگی از کتاب طبیعت بردارید

 

نگاهی به گذشته

 

از یک سبک برجسته و با ترکیبی از رنگهای کلاسیک دهه ۱۹۷۰ مانند قهوه ای و نارنجی استفاده کنید تا یک دیوار زیباتر به نظر برسد. استفاده از بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک راهی مطمئن برای بزرگتر جلوه دادن فضا است. در اینجا مجموعه ای از مبلمان مدرن و سنتی، صندلی و مبل قدیمی به خوبی با کابینت ها هماهنگ شده اند؛ اما جای یک رنگ دیگر خالی است و در واقع یک اثر هنری با تم خاکستری این طرح را تکمیل می کند.

 

دیوارهای خود را شخصی کنید

 

نقشه ها در سبک ها و مقیاس های بی شماری ارائه می شوند و همانطور که در این طرح مشخص است، می توانند دیوار شما را خاص و منحصر بفرد جلوه دهند. برای یک فضای مدرن، به دنبال طراحی چند نقشه بروید و امتحان کردن یک نقاشی دیواری نامنظم با رنگ روغن هم ایده خوبی است.

 

با الگوی نقاشی ادامه دهید

 

با بهره گیری از آثار نقاشان فرانسوی مانند بونارد، مونه و سئورات، یک تصویر زمینه نقاشی شده با ادای احترام به روح هنری ایجاد کنید. این کاغذ دیواری به سبک امپرسیونیست جلوه زیبایی را به نمایش می گذارد که در میان همه ما شناخته شده و دوست داشتنی است.

 

در بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک با بافت در تماس باشید

 

بهترین کاغذ دیواری برای خانه های کوچک

 

این پوشش به سبک آجری که برای فضاهای مدرن، شهری و همچنین خانه های روستایی مناسب است، به طور خلاقانه ای یک دیوار آجری سنتی و فرسوده را به تصویر می کشد. روکش های مصنوعی اگر فقط در یک دیوار خاص و با وسایل و لوازم خنثی استفاده شوند، چشمگیرتر به نظر می رسند و از آنها در بیش از یک یا دو اتاق استفاده نکنید؛ چراکه در غیر این صورت اثر کمتر دیده خواهند شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.