دکوراسیون

استند گل چیست؟

استند گل چیست؟

امروز می خواهیم بدانیم که استند گل چیست  What is a flower stand  و بهترین پایه ها برای نگهداری و تزئین گلهای خود را از کجا می توانید پیدا کنید؟ ما چند مورد از بهترین طرح ها را جمع آوری کرده ایم تا فضای داخلی و بیرونی منزلتان را به بهترین شکل دیزاین کنید؛ در کنار پنجره دفتر کار خود یک نردبان سرامیکی از سرخس های گلدانی بسازید یا حتی به کمک یک پایه هنری و هندسی به نوعی سبک اتاق نشیمن را مدرن تر کنید.
در صورت تمایل می توانید از بخش خرید استند گل اقدام به مشاهده انواع استند و قیمت های آن نمایید.

 

 استند گل ایکیا دو طبقه ای

 

با استفاده از این پایه گلدان می توانید یک جنگل مجازی را در داخل خانه خود تنظیم کنید؛ دو ردیف از بامبو طبیعی و رنگ آمیزی شده به این معنی است که همه گیاهان شما می توانند سهمی از آن را بدست آورند.

 

استند گل ایکیا چیست؟

 

 پایه گلدان های فلزی برای داخل سالن

 

ین قفس های آهنی دست ساز، شابلون های خیره کننده ای را در قسمت پایینی گیاه شما ایجاد می کنند. برای جلب توجه بیشتر می توانید آنها را در ورودی خانه یا گوشه اتاق نشیمن خود قرار دهید.

 

پایه گلدان های فلزی برای داخل سالن

 

پایه ایستاده فلزی Golden Finish Plant For Indoors

 

با این استوانه های رنگ شده آهنی یک حال و هوای شرقی به خانه خود بدهید؛ همچنین به کارگیری آنها با سه اندازه متفاوت برای سرخس ها، گلها یا درختان یک ایده فوق العاده است.

 

پایه ایستاده فلزی Golden Finish Plant For Indoors

 

پایه های کوتاه گیاه سفید و گردویی

 

این پایه های سفید و گردویی مناسب فضای داخلی اسکاندیناوی است. این استندهای محکم را برای فضاها و دکوراسیون های چوبی استفاده کنید.

استند گیاهی با الهام از قرن میانه: رنگ گردو و سرامیک برزیلی در این ترکیب گرد هم آمده اند و یک الگو به سبک محبوب قرون وسطا ایجاد شده است.

 

پایه های کوتاه گیاه سفید و گردویی

 

 پایه مدرن گیاهان چوبی

 

چهار ستون برای نگهداری فلزات، سرامیک ها و بتن در این تصویر مشاهده می شود که با ارتفاع مناسب، جلوه خوبی به اتاق شما می دهند.

 

استند گیاهی با الهام از قرن میانه

 

 پایه گیاهی مدرن ۲ طبقه

 

برخی ها می پرسند که استند گل چیست و چرا باید آنرا بخریم؟ با مشاهده تصویر زیبای بالا تا حدودی جواب سوالتان را می گیرید؛ زیرا یک سبک خارق العاده را به وجود آورده اند که نمای زیبایی به منزل شما می دهد. در واقع دو طبقه از چوب سفید رنگ شده به معنای این است که دو گیاه می توانند روی این پایه بنشینند و قرارگیری آنها در کنار پرده می تواند یک جلوه خاص ایجاد کند.

پیشنهادی
بهترین کاغذ دیواری برای پذیرایی

 

پایه مدرن گیاهان چوبی

 

 پایه مدرن ۲ طبقه گیاه به شکل مربع

 

آیا اشکال مربع شکل را دوست دارید؟ این پایه گیاهی دو لایه با روکش چوبی خلاقیت سبز شما را را در معرض دید می گذارد.

 

پایه گیاهی مدرن 2 طبقه

 

 استند گل دارای مجرا

 

این پایه دارای یک سوراخ زهکشی است تا گیاه شما بتواند نفس بکشد.

 

پایه مدرن 2 طبقه گیاه به شکل مربع

 

پایه گیاهی Faux Bois

 

شاید شما تصور کنید که این پایه گیاهی از چوب ساخته شده است؛ اما یک سازه رزین فلزی می باشد که می توانید آن را در کنار میز مطالعه خود قرار دهید.

 

استند گل دارای مجرا

 

 استند گل ایکیا برای ۳ گلدان

 

در خانه خود طبیعت جنگل را تقلید کنید؛ این کار با یک پایه سه طبقه در سه جهت متفاوت  امکان پذیر است. بامبو طبیعی و نقاشی شده در سازه ای شایسته می تواند به شیک ترین منطقه اتاق نشیمن شما تبدیل شود.

 

پایه گیاهی Faux Bois

 

پایه گیاهان داخلی IKEA Vildapel

 

یک پایه مینی بامبو درخت شما را مینیاتوری تر می کند.

 

استند ایکیا برای 3 گلدان

 

 پایه گلدان مستطیلی مدرن

 

این قطعات پلی پروپیلن می توانند هم به عنوان گلدان و هم به عنوان تقسیم کننده عمل کنند. زیرا سازه های شیک مقاومی در برابر گرما و سرما هستند و گیاهان خانگی در بالای این واحدها به خوبی نگهداری خواهند شد.

جایگاه بزرگ گلدان IKEA داخل و خارج از منزل: ۱۳ طبقه فلز سیاه و سفید اجازه می دهد گلدان های شما در داخل و خارج از منزل در معرض دید قرار بگیرند. در واقع به عنوان یک پارتیشن مفید برای نیمه زنده نگه داشتن دیوار عمل می کند و دارای قیمت نسبتا مناسبی است.

 

پایه گیاهان داخلی IKEA Vildapel

 

پایه ایستاده در هوا

 

این استند گل یک جلوه خارق العاده برای منزل شما ایجاد می کند.

 

پایه گلدان مستطیلی مدرن

استند IKEA Satsumas برای ۵ گلدان

 

این نردبان مینی پنج گیاه انتخاب مناسبی برای دکوراسیون شما است. می توانید آن را به کمد آشپزخانه خود تکیه داده تا هنگام میل کردن شام روحیه خوبی به اعضای خانواده شما بدهد.

 

پایه ایستاده در هوا

 

پایه مخصوص کاشت و نردبان Succulent Small

 

این استند بامبو سه طبقه کوچک و ظریف برای دفتر خانه مناسب است. تلفن خود را روی قفسه پایین و چند تا کاکتوس در بالا قرار دهید.

پیشنهادی
مزایای کاغذ دیواری نسبت به رنگ

 

 

استند IKEA Satsumas برای 5 گلدان

پایه فلزی و گردویی تزئینی

 

می توانید این استند فلزی را به عنوان یکی از مهم ترین لوازم دکوراتیو خود استفاده کنید.

یک استند فلزی می تواند گیاه شما را کوچک یا بزرگتر نشان دهد. آن را کنار پنجره قرار دهید تا بیشتر در معرض آفتاب قرار گیرد.

 

 

پایه مخصوص کاشت و نردبان Succulent Small

پایه گیاهی سبک کوچک

 

صورتی، یاسی، نارنجی و رنگ گل مینا از جمله رنگ هایی هستند که داشتن گیاهانی به این سبک یک نمای بسیار زیبا ایجاد می کند. برای استفاده صحیح از این استند یک درخت کوچک یا سرخس بزرگ داشته باشید.

 

پایه فلزی و گردویی تزئینی

 

پایه گیاهی به شکل گلدان قفس شده با مس

 

این گلدان فلزی با رنگ طلایی یا مسی شبیه آناناس است. با قرار دادن آن در کنار درب ورودی، میهمانان را محو تماشای گیاهان خود کنید.

 

پایه گیاهی سبک کوچک

 

 

پایه گیاهی دارای قفس فلزی برای داخل سالن

 

از جایگاه گلدان ها خسته شده اید یا گیاهان شما در خاک پوشانده شده اند؟ این قفسه فلزی انتخابی خوبی برای شما خواهد بود.

 

پایه گیاهی دارای قفس فلزی برای داخل سالن

 

مجموعه گلدان و استند تزئینی

 

با الهام گرفتن از رزین های نقاشی شده یک جلوه خارق العاده ایجاد شده است.  این پایه های فلزی الهام گرفته از قبایل هندی و آمریکایی می باشند.

 

مجموعه گلدان و استند تزئینی

 پایه گیاهان دوچرخه ای

 

پنج گیاه را روی مجموعه چرخ های دوچرخه نگه دارید تا دکوراسیون خود را به بهترین شکل تغییر دهید. این استند در واقع ابتکاری مناسب برای علاقه شما به گیاهان باغی است.

 

پایه گیاهان دوچرخه ای

 

 استند گل قرمز

 

با داشتن سه پایه نگهدارنده گیاه و یک پایه طبیعی،جلوه ای نوستالژیک ایجاد خواهد شد.

 

پایه فلزی چرخ دار

 

چند لایه در فلز با دوام با قابلیت چرخش تضمین می کند که هیچ گلدانی در گوشه اتاق شما باقی نماند.

 

ست کاشت آویز سرامیکی

 

استند ایستاده چند سطحی IKEA Risatorp

 

این سازه فولادی گیاهان زیادی را در آشپزخانه شما نگهداری می کند. قفسه های نوسانی آن دسترسی آسان به چغندر، گوجه فرنگی و گیاهان دیگر را فراهم خواهند کرد.

 

استند گل دیواری

 

پایه ایستاده گلدان مش ایکیا

 

آیا به دنبال دسترسی آسان به گیاهان خود بدون استفاده از واگن برقی هستید؟ به کمک این پایه مشبک می توانید شش گلدان مختلف را نگهداری کنید.

 

استند گیاه مدرن

 

استند گل دیواری

 

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که استند گل چیست و نوع دیواری آن چه کاربردی دارد؟ هنگام دار زدن گیاه می توانید زاویه دیگری در خانه خود ایجاد کنید که به شکل چشمگیری جلب توجه می کند. این پایه استیل مورب به دیوار نصب شده و به خوبی گلدان ها را مدیریت می کند.

پیشنهادی
جذاب ترین سبک دکوراسیون داخلی از دیدگاه طراحان بزرگ

 

استند گیاه مدرن

 

این پایه فلزی و گلدان در یک طراحی دایره ای به اندازه یک قطعه هنری جلب توجه می کنند. در واقع به عنوان دار زننده گیاه عمل کرده که یک جلوه متفاوت است.

 

استند گل چیست | پایه نگهدارنده و پایه هوایی

 

پایه نگهدارنده و پایه هوایی

 

این استند گیاه سه طبقه از ریسمان پنبه ای طبیعی تشکیل شده است. گلها، گیاهان و یا حتی کریستال های تزئینی را می توانید به شکلی لطیف آویزان کنید.

 

ست کاشت آویز سرامیکی

 

با آویزان شدن از یک گیره، این مجموعه نمایی زیبا ایجاد می کند. با اضافه کردن یک ردیف کاکتوس در شکاف های آن می توانید به لبه پنجره یا میز خود یک قطعه دکوراتیو اضافه کنید.

 

پایه های سیاه لایه ای

 

این قطعات از فولاد ضد زنگ ساخته شده و یک قیمت نسبتا بالا دارند. شما می توانید از آن ها در پس زمینه ای با دیوار سفید استفاده کنید.

 

استند گل چیست | پایه های سیاه لایه ای

 

پایه گلدان سبک یونان باستان

 

استند گل چیست ؟ یونانی ها اولین کسانی بودند که می دانستند چگونه گلدان را بچینند؛ به همین خاطر الهام گرفتن از سبک های آنها ایده بسیار خوبی است.

 

استند گل در فضای باز

 

این پایه ها توسط معماران طراحی شده اند و از الگوهای مختلف یک باغ ژاپنی الهام گرفته اند. شما می توانید بنا به سلیقه خود آنها را به رنگ سیاه یا سفید و همچنین سایز بزرگ یا کوچک خریداری کنید.

 

استند گل چیست | استند گل در فضای باز

 

استند سه پایه

 

این پایه های آهنی با پوشش رنگی سیاه می توانند گلدان و گیاه مورد نظر شما را در خود جای دهند.

 

استند گل چیست | استند سه پایه

 

پایه داخلی نقره ای

 

این قطعه از جنس استیل محکم می باشد و استفاده از استندهای های کم ارتفاع می تواند فضای داخلی یا خارجی شما را جذاب تر کند. با انتخاب چهار اندازه مناسب گلدان خود را در معرض دید قرار دهید.

 

استند گل چیست | استند های سه پا با رنگ نقره ای

 

استند های سه پا با رنگ نقره ای

 

استند گل چیست ؟ گیاهان خود را با این استند های سه پا در بالاتر از سطح خود قرار دهید؛ همچنین با استفاده از یک گیاه بزرگتر یا گلدان شیشه ای می توانید رویکردی جسورانه به فضای سبز داشته باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.