دکوراسیون

روش های موثر در آیینه کاری روی دیوار

آینه

آیینه کاری روشی نوین و بسیار جذاب برای پوشش دیوار های تک رنگ یا کاغذ دیواری های تکراری است که می توان زیبایی خارق العاده ای برای دکوراسیون مکان های مختلف به ارمغان بیاورد. نکته مهم و قابل توجه در زمان انجام آیینه کاری بر روی دیوار قرار دادن تمرکز بر روی یک نقطه است زیرا نمی توان تنها بر حسب این که آیینه کاری روش زیبایی است تمام دیوار های اتاق یا محل کار را با آینه ها آذین بندی کنید. نکات مهم و قابل توجه در زمان اجرای پروژه آیینه کاری روی دیوار Mirror work on the wall همچنین اصولی که باید حتما رعایت شوند از مهم ترین مطالبی است که در اختیار کاربران عزیز قرار داده می شود همچنین قصد داریم با ارائه تصاویری از این پروژه شما را با زیبایی منحصر به فرد آن آشنا نماییم، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

آینه

 

 

اهمیت نقش آیینه کاری روی دیوار در دکوراسیون منزل

 

آینه کاری روی دیوار یک روش بسیار موثر در زیبا سازی دکوراسیون و طراحی داخلی به حساب می آید و به دلیل اینکه نمی توان از آن در تمامی فضای خانه استفاده کرد پس بهتر از یک نقطه مهم و استراتژیک را برای انجام این پروژه انتخاب نمایید، اولین نکته در زمان انجام آینه کاری انتخاب محل درست است تا بتوان بر اساس آن برخی تغیرات را در دکوراسیون ایجاد کرد.  سعی کنید با انتخاب یک دیوار مناسب علاوه بر نمای شیک و لاکچری که به طراحی داخلی می‌دهید سبب افزایش فضای داخلی محیط شوید.

پیش تر از آینه کاری تنها در سرویس‌های بهداشتی و یا راهروها استفاده می‌شد اما به مرور زمان طراحان بزرگ به زیبایی این فرآیند  پی بردند به همین دلیل  کم کم پای آینه کای روی دیوار به مهم‌ترین نقاط منزل مخصوصا پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه نیز باز شد. همانطور که می دانید آینه کاری یکی از هنرهای اصیل ایرانی بوده که از دیر باز نقش مهمی در فضای بیرونی منازل ایفا کرده که در نهایت بر اساس علاقه افراد به این هنر زیبا به طراحی دیوار های داخلی راه پیدا کرد، فرایندی بسیار مقرون به صرفه تر از کاغذ های دیواری که علاوه بر زیبایی می تواند نیاز شما به خرید آینه برای نقاط مختلف را منزل رفع کند

 

پیشنهادی
شیک ترین مدل کاغذ دیواری پذیرایی برای خانه های بزرگ و کوچک

استفاده از اشکال هندسی در آیینه کاری روی دیوار

 

امروزه آیینه کاری بر روی دیوار در محیط های کوچک مانند آپارتمان ها از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که با انعکاس و انتشار نور بیشتر سبب دلباز تر شدن محیط خواهند شد. برای کاهش هزینه های دکوراسیون می توانید روی دیوار رو به روی دیوار آیینه کاری شده انواع اکسسوری های زیبا یا تابلو های خاص و آنتیک نصب کنید تا با انعکاس آن ها در آیینه قرینگی لازم برای دکوراسیون فراهم شود.

 

آینه

 

 

توجه داشته باشید که آیینه کاری روی دیوار به روش های متفاوت و متناسب با سبک دکوراسیون داخلی صورت می گیرد، همچنین می توانید با استفاده از آیینه های رنگی هارمونی و هماهنگی لازم را میان تمام لوازم خانه ایجاد نمود. طراحی بی نظیر این محصول بر روی دیوار ها نقش و نگار خاصی به دکوراسیون خانه می دهد که نمونه آن با استفاده از هیچ وسیله ای امکان پذیر نیست.

البته لازم به ذکر است که آیینه کاری روی دیوار تنها مختص خانه نیست شما می توانید بر اساس سلیقه و سبک دیزاین داخلی و با توجه به دکوراسیون مورد استفاده دیوار محل کار، رستورا و حتی هتل ها را نیز آیینه کاری کنید. اگر به دیوار برخی هتل و رستوران های مجلل و شیک توجه کنید، معمولا دیوار استراتژیک که به نوعی نقطه عطف آن جا به حساب می آید با استفاده از تراش های زیبا و رنگ های متفاوت آیینه کاری شده اند که علاوه بر ظاهر بسیار چشم گیر و زیبا، فضای بزرگتری را برای محیط به ارمغان می آورد.

آینه

 آینه

 

پیشنهادی
طراحی دکوراسیون خاص با پرده فانتزی آشپزخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.